bugün

zengin olacağım hevesiyle girip , daha girmeden çıktığım , holdingmiş.
alacağım diyeni çok gördüğüm ama aldım diyeni pek görmediğim saçma yapılaşma.
ekşi sözlükten

"diğer işlerin aksine buna girmediğiniz zaman kazanıyorsunuz. adamlar öyle bir sistem kurmuş."
matematiği, anlama ve kavrama gücü zayıf (kısaca aptal ) insanları çarpan oluşum. unutmayın her dolandırıcı, size hayır diyemeyeceğiniz bir teklifle gelir.
dolandırıcılar zinciri holdings. bulaşmayın.
Ne kadar çok gerizekalı varolduğunu gösteren holding.
kara para aklamanın en kolay yöntemiydi ama artık oda inşallah tarih olcak amk beyinsiz baykuşları....zaten herkes işadamı oldu bir siz eksiktiniz...

GO GO GO GO.....

At yarrakları ya!
Çok önemli işlere imza attığı için desteklenmesi gereken şirketler (holding-s- olduğu için çoğul yazdım).

Öncelikle aptalları bizden uzak tuttuğu, elediği için değeri bilinmeli.

Ahan da 2000tl'ye sattıkları sitelerden bir bukle puhahaha amk :

abdidoseme.com
abdulbakiitmis.com
abdulkadiralbayindir.com
abdullahaktas.net
abdullahates.com
abdullahcengiz.com
abdullahcihadkaragoz.com
abdullahinedi.com
abdulvahhap.com
abdurrahmanardic.com
abdurrahmanguler.com
acsmega.com
ademkarakilic.com
ademsirin.net
aeroseptik.ru
afifenurcanakci.com
agabek.com
agahdorum.com
ahmetaltug47.com
ahmetatesoglu.com
ahmetcagrican.com
ahmetcaniz.com
ahmetkabul.com
ahmetkartalellibes.com
ahmetkirici.com
ahmettopcu.biz
akinsenocak.com
alicanates.com
alicankutlu.com
aliozkann.com
alisahinkarabas.com
alisako.com
alitipi.com
arabulara.com
arasyapii.com
ardacanerdogan.com
arifaydin.net
arifkunt.com
arifsen.org
arifsolmaz.org
arslanhipermarket.net
arslanselin.com
arzuselbi.netasak9.com
aslanozen796.info
asliakbas.org
asligulcan.net
aslinedirli.com
atsizadam.com
autoazim.com
aybikedara.com
aydanacar.com
ayhangenc.com
ayildiz.org
aykutcetin.org
aynurcan.com
aysebicim.net
aysegulaltiner.net
aysegulyasar.org
aysemerveorme.org
aysenurkaynar.com
ayseyildirim.com
aysunbadak.com
ayvazcakmak.com
azizbenlice.com
babilgame.com
bahartoprak.com
bahrisimsek.com
balkanogullari.com
basaksummakoglu.com
bayramdasdemir.com
bekircapar.net
belkisozgun.com
best-party.ru
bestamisiner.com
beststudio.ru
bir cafe ya da simit sarayı her neyse camekanında asılı " megacıların yukarı çıkması yasaktır" yazısıyla bu işten canı sıkılan dükkan sahipleri olduğunu göstermiştir.
bu ülkede gerizekalı, cahil bitmediği sürece böyle oluşumlar da bitmez. Ya adam telefonda savcı para istedi diye 50.000 tl çöpe bırakıyor bunlara mi 2000 lira vermeyecek.
Bundan iki yil once pek de muhabbetimin olmadigi bi arkadas vardi liseden, facede falan fotolarini gorurdum takim elbiseler bilmem ne otellerinde toplantilar filan. Dedim ulan bu ezik naapmis boyle vay anasini filan. Sonra liseden diger silik tipleri de gormeye basladim facede bunun saginda solunda. Derken bu mesaj atti bi gun kardesim mutlaka goruselim diye -ne kardesimi lan ezik pic- tamam olur dedim memlekete geldigimde gorusuruz filan. Pek sikime takmasam da kafamin bi tarafinda hep su soru var "ula bu meganin icindekiler niye hep liseden tanidigim enayi silik tipler amk?" neyse insanlari kucumseyen bi yapim oldugu icin bu enayi silik ezikle hic gorusmedim. Bu da universiteyi mi ne dondurduydu o zaman go mega go diye diye. Bu yil geri baslamis heralde enayi.
yok biz adam olmayacağız. çok boş bir nesil geliyor.
ponzi sureci. ikili satış sistemin en üst halkalarının paranın dibine vurduğu, altında köleler ordusu bulunan sistem. Çalışmaktan bahsediliyor, 70 bin kişiymiş doğrudur. Sormak lazım, o kadar insanın "çalışıyor" olması SGK'lık, Maliyelik bir mevzu değil mi?
posavise girin mega beş para etmez.
kendisini kaptırmış bir megacının hikayesi.

--spoiler--
1991 yılında Ordu'da dünyaya geldim. Eğitim ve öğretim hayatımı maddi imkansızlıklardan dolayı ön lisansa kadar yapabildim. iş hayatına genç yaşta başladım. Buna rağmen maddi imkansızlıklar hep devam etti. Ama bu beni olumsuz etkilemedi aksine inancımı ve hırsımı daha çok artırdı.

Bir çok sektörde iş deneyimleri yaşadım. Hepsi bana ayrı ayrı bir tecrübe kazandırdı ancak yolunda gitmeyen bir şeyler vardı. Çünkü çalıştığım sektörlerin bir çoğu hizmet sektörüydü. Bu tarz sektörlerde fazla emek verip çok cuzi miktarlarda ücret alıyordum.

BU BANA TERSTi ! OLMUYORDU ! YAPAMIYORDUM !

PARA AZ ! ZAMAN AZ ! EĞLENCE AZ !!!

AMA EMEK FAZLAYDI !

Çalışma süresi 12 Saatlik ya da daha fazla oluyordu, bu zamanla sıkıcı ve yorucuydu. Hepsini bir arada yapmaya kalksan yine olmuyordu bir şeyler eksik kalıyordu ve yorgunluktan tadı çıkmıyordu.

Yaptığın herşeyin tadı eksikti ! Anlamsızdı !

AMA HERŞEY BiRDEN DEĞiŞTi !!!

Hayatıma bir kahraman girdi ve kahramanca bir fikri olduğunu söyledi. Fikri benim istediğim hayattı ve bu fikirle hayatımı değiştirebileciğimi söyledi.

ilk başta duyunca komik ve saçma geliyor değil mi ? Ama değil !!! neden hayallerimi gerçekleştirmeyeyim ki asıl bu daha saçma olurdu !

Kazanmak için bir çok nedenim varken kaybetmemek için bir nedenim yok

O halde istediğim hayatı almak için bir adım attım şimdi KOŞMA zamanı!!!
--spoiler--

kahkaha attım amk.
hmm..mega holdings...
geçen yazdı arkadaş ortamında tanıştığım bi çocuk sürekli bana senide üye edeyimmi derdi.olum ne işi derdim;site satıyoz bu işte çok para var,2 seneye altımızda bmw olcak ooolummm gibisinden.vay beee...çok merak ediyorum acaba şuan ne yapıyor kim bilir bmw'siyle nerede tur atıyordur?
sülün osman felsefesinin modern versiyonudur. buraya kolunu kaptıranlara hiç acımıyorum. hepsi "başkalarını sikerek zengin olma" umudu taşıyan şark kurnazları.
Hiçbir şekilde aklımın mantığımın kavrayamadığı kuruluş.

tek gördüğüm yiyip içip geziyolar salak salak, çıkarıyolar birini konuşmacı olarak duyulan sadece alkış sesi.
O para nerden geliyor niye geliyor kime gidiyor belli değil.

Arkadaşım deli para kazandı hesabını gözümle gördüm, ah bir de helal para demez mi..
dolandırıcılık zinciri. ayrıca artık suç teşkil etmektedir. bulaşırsanız yanarsınız.
(bkz: sülün osman)
Bildiğin nitelikli dolandırıcılık.
Bir jet Fadıl değildir.
Bir çeşit saadet zinciri. Kişisel gelişim diyerek beyin yıkama faaliyetlerimi dersin, seminerlerle yüzlerce enayiyi toplayıp biz süperiz biz harikayız herkes salak bi biz akıllıyız gazı vermeleri mi dersin. Nerde başarısız, hayalleri olup gerçekleştirememiş veya parasal açıdan sıkıntılı biri varsa hemen mega holdingten bir kanka gelip "abi müthiş bir iş bu, bizim işe gir tüm hayallerin gerçek olsun blablabla" diyerek kendi zincirine dahil etmeye çalışır. inanmamak gerekir. Henüz mega holdinge girip hayallerine kavuşmuş biri göremedim ben.
Duymadığım bir holding.
Bizzat bu isin icinde olmus cok yakin bir tanidigim vardi. ve bana itiraf etmisti hep mutluymusuz numarasi yapiyoruz aslinda mutlu degiliz . eger kendimizi oyle gostermezsek adam toplayamayiz diye. evet cok guvenilir bir kaynaktan aldigim bilgidir. oyle her gun fotograflae cekip biz cokk mutluyuuuz havalarinin hepsi yalandir. Tamamen megaya kaydolurken verdikleri paranin zararini cikarabilmek icin mutlu numarasi yaparlae ve nerede bir fakir nerede bi hayattan umudu kalmamis nerede bir kisa yoldan zengin olma istegi olan yurdum insani var gider o garibime yapisir ve bir vampir misali kanini emer o yurdum insaninin. lutfen efendim mega holdings yalanina kanmayin mutlu degiller ve zengin olamiyorlar. Birkaca aya bmw mi alacagim altima diyen arkadasim aradan 2 yil gecmesine ragmen hala otobuste akbil basiyo ve hala simit sarayinda ince belli bardakta cay iciyo