bugün

yeni nicki hayırlı olsun.
çok dalga geçtik eskisiyle ama çok seviyordum eski nickini...
Sözlükteki sanattırreklilik oranını arttıran(?), kafaları karıştıran ne olduğu belirsiz 11. nesil maşallah yazarı.
Nick altımı açmamışım halbuki ilgi arsızlığı yapmam gerekirdi, es geçmişim.
Eski nickini alıyorum, helal etsin.

Nick değiştirmiş olan yazar.
'Remember me' demek istediğim büyülü bi ideolojiye sahip biri.
seri artılayan yazar tanesi minnoş çok sevdim. (kalp kalp kalp)
Böyle şeyler yok edilmemeli.
Bu yazar beni açık eksiliyorsa %100 ihtimalle o entirim sıkıntılıdır. Helal olsun çok isabetli. Tşkkrlr.
Sözlüğe kaliteli entryler ile değer katan yazar. Buralar viran olmuştu oysaki...
boş ve kalitesiz bir entrysine denk gelmediğim, benim epey zıt çizgimde ilerleyen bir yazar.

umarım bir gün onun gibi olabilirim. *

iyi yazmaları olsun.
Kendisi ile aramızda bize ait, ispanyol bir gitar şarkısı var.
istanbulda yaşamadığı için benim açımdan yok hükmündedir *
eli düzgün bir hanımefendi.
Beni bir salın.
keyifle okuduğum yazar. kimsenin özelini kritik etmek haddimiz değil zaten.
biseksüelmiymiş.

görsel
Akdeniz rüzgarı dediğim yazar. Severim kendisini.
bir buzağıyı çektiği fotoğrafın seceresini kulak küpesinden çıkartımıştım.. eğer hafsalam beni yamultmuyorsa, holstein cinsinde 1 yaşında ve mersin nüfusuna kayıtlı idi.
son gecemde bana sigara arkadaşı olmuş yazar. ciddi ciddi dışarıda sigara içiyor. vay be...

biraz daha ileri gitsem insanlar intihar edebilir. sanırım sözlüğe yazarken sınırları aşmamam gerek.
Taşları anladık ama kolunu niye boyuyorsun diye soru yönelttigim yazar kişisi.zararlı degil mi ? Gerci kadınlar dudaklarını,saclarını falan da boyuyorlar. O yüzden sorum anlamlı olmadi pek.
iyi yazan biriydi. kayıp gibi sanki !
erector gibi sürekli nick değiştiren bir yazardır. aradığınız kişiyi yanlış başlıkta arıyorsunuz lan şapşallar *
Az önce Seri açık oylayarak bana üstü kapalı bir şekilde evlilik teklif eden yazardır.
Yeni yaşı huzurla gelsin ona. iyi yazar çok iyi yazar.
Severek okuyoruz..
profilinde biraz daha gezinirsem aşık olacağım dişi yazar. çok güzel kadın maşallah umarım sevgilisi yoktur.
palm beach'in batısından sözlüğe katılan yazar. gezip görülmesi gereken yerler.