bugün

istanbul orijinli ozel bir hastane. ankara'da da subesi vardir. ama olmaz olsundur.

hasta iliskileri konusunda sifirin altinda seyreden bir yapiya sahip, verdigi memnuniyetsizligin tavan yaptigi, gozunu para burumus ama toprak doyursun hastanesi.
tek kelime ile kan emici bir kurumdur. yüksek bir fiyat ile acile geleni korkuturlar ve ama senin sgk kan var yari fiyatina yapariz diye kandırmaya devam ederler. Kayıtlara gecmesin diye sgk yı da kullnamazlar. ve bu durum bi istisna degildir işletme felsefesidir. Özellikle beylikdüzü subesinden mümkün mertebe uzak durulmalıdır.
konya'da bulunan hastane inşaatını önce para sıkıntısı nedeniyle belirlenenden düşük katlı olarak yapmış,sonra projeyi tamamen unutup inşaatı yarım bırakmış hastaneler grubu.
medikağna - emineğana.
ankara hastanesinde pek çok uyuz doktor tipini barındıran otel konforunda hastane. gidilecekse bölümüne göre dışarıdan gelip yerleşik çalışmayan doktorlardan seçim yapılması tavsiye olunur. bir çok doktoru * utanmasa teşhisi bile hastaya yaptıracak. ağzından siz sormazsanız açıklama çıkmıyor. sgk geçerli ama epey bir fark alıyor.
anadolu'daki ilk hastanesini ankara'yı saymazsak samsun'un canik ilçesinde açan sağlık grubu.
medisın diye okunması gereken ama halk dilinde medikaanaa diye okunan hastane.
bugün aldığım hasta anamnezinde defaatle medicana' ya gittiklerini söyleyen hasta yakını sebebiyle bana sadece ismiyle dahi antipati yaratmış hastane. yine döndün dolaştın geldin hastanemize. hastan ölüyor; sen 10 kere "medicana' ya gittik" de, ne hayrına a salak?!
hayatta kötü haslet çokta, burjuva özentiliği hiçbir şeye benzemiyor yahu..
ankara hastanesinin numarası çok gizli sanırım. hiç bir yerde bulunmuyor.
çalışmaktayım hala iletişimde hemde * hastaların gelip 40 tl ye muayne olup sanki hastaneyi almış gibi muamele görmek istedikleri yerdir. çok iyi doktorları vardır. santrali çok iyidir :D:DD::D latife bir yana türkiyedeki sayılı hastanelerden birisidir.
çamlıca hastanesini aradığınızda sanki başbakanlığı aramışsınız hissi yaratılmakta.
kurumsallaşma aşamasındaki yarı kurumsal hastane. bazı doktorları çok iyidir. bazıları beş para etmez.
son stajima bugun basladigim hastane.
Ümraniye nin bebeği.
Konyadaki hastanesinde çok sağlam doktorlar mevcuttur. Bir otel konforu sağlıyor hakikaten. .
Emine Erdoğan'ın medical parkları ile karıştırılaran hastane. ilgisi yoktur. .
Ankara'nın en kaliteli hastanesi diyebilirim. Çünkü hizmet ticari kaygılar ile değil, tamamen insaniyet üzerine. Personellerinde zerre kibir yok. Doktorları son derece profesyonel.. gidip memnun kalmamak gibi bir endişe dahi yok.
bu hastane ciddi sağlam bi kadro ile çalışıyor. Özellikle doktorları çok kaliteli..
sağlık ya da hastane seçimi ile alakalı faydalı bilgiler için medicana facebook sayfasını takip etmek faydalı olabilir.

https://www.facebook.com/medicanasaglikgrubu?fref=ts
Yusuf Özer gibi çok kral bi cerraha sahiptir.
OSTiM’de çalışan Erkan Yılmaz, geçen yıl Mayıs ayında iş kazası geçirdi. Vinçte asılı olan 1.5 tonluk plakanın altında kalan Yılmaz’ın götürüldüğü hastanede iç kanama nedeniyle bir böbreği ile dalağı alındı. Durumu kötüleşen genç böbrek nakli için Fatih Üniversitesi Hastanesi’ne nakledildi. Karaciğerinde kanama olan Yılmaz için Medicana Ankara Hastanesi Organ Nakli Direktörü Prof. Dr. Sadık Ersöz’e haber verildi. Hastayı kendi hastanesine aldıran Prof. Ersöz, ekibiyle birlikte gencin hayata dönmesini sağladı.

Mucize bir şekilde iyileşti

Birçok iç organında büyük hasarlar olan Erkan Yılmaz Medicana’da üç ay yoğun bakımda kaldı. Nefes almakta zorluk yaşayan genç 15 gün makineye bağlı yaşadı. Karaciğer nakli olması planlanan Yılmaz, iyileşme süreci gösterdi ve nakle ihtiyaç kalmadı. Yoğun bakımda Genel Cerrahi Uzmanları Op. Dr. Jehat Kutlay ve Op. Dr. Yusuf Özer tarafından ameliyata alınan genç mucize bir şekilde hayata tutundu.

Annesi böbreğini verdi

Tüm zorlu operasyonları atlatan Erkan Yılmaz toparlanmasının ardından böbreğindeki damar sorunu nedeniyle üç ay boyunca diyalize girdi. Ayağa kalkan gence annesi Şaziye Yılmaz bir böbreğini verdi. “Annem bana bir hayat daha verdi” diyen genç tekrar normal hayatına döndü.

Bakışım değişti

Oğlunun ölüp tekrar dirildiğini ifade eden anne Şaziye Yılmaz başlarına gelen olayla organ bağışına bakışının değiştiğini söyledi. Anne Yılmaz, “Daha önce bağış yapmam diyordum ancak başımıza gelince fikrim tamamen değişti” dedi.

Tekrar çalışabilir

TEDAViYi başarıyla gerçekleştiren ekip doktorlarından Medicana Hastanesi Genel Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Jehat Kutlay, Erkan Yılmaz’ın sağlık durumunun son derece iyi olduğunu söyledi. Yılmaz’ın ağır olmamak kaydıyla çalışma hayatına aktif bir dönüş yapabileceği müjdesini veren Kutlay, “20 yaşında üretim çağında olan bir gencin tüm zorluklara rağmen hayata dönmesi çok önemli. Bu olay organ bağışının ne kadar hayati önem arz ettiğini herkese bir kez daha göstermiş oldu” diye konuştu.
daha önce belirtilmemiş ama ufak bir bilgi : bursadaki medicana hastanesinin bir otoparkı var mı yok mu bilmiyorum. olduğunu sanmıyorum zira otopark tabelası namına gram bir levha göremedim. ancak default olarak bir vale uygulaması var.
hastahane değil ticarethane

kontrol diye çağırıp

muayane parası isteyecek kadar da kurnazlar

uzak durun.
lazer hakkında bilgi almak için aradığım ancak telefonu yüzüme kapatan hastane. ulan bedava istemiyoruz parasını cebimden ödeyeceğim bu neyin tafrası. bende gider dünyagöz'e yaptırırım parasıyla değil mi?
güncel Önemli Başlıklar