bugün

2002 yılında çıkmış süper ötesi ceza albümü.

Med Cezir
Tek Bir ihtimal Var
Sokak Sanatı
04. Meclis-i Âlâ ft. Dr. Fuchs
Buz Dağları
Anladın Mı Derdimi Bu...
Savaş Çocukları
Kalbim, Rapim, Nefretim, Cezam
Komedyenler iş Başında ft. Dj Funky C
Ceza Sahası
Kalbim Reosta ft. Sirhot
Dejavu
Açık Arttırma

Yapımcı: Hipnetic Records
Prodüksiyon: DJ Mic Check
Müzik kaydı: Kuvvetmira - DJ Mic Check
Mix - Düzenleme: Ceza & Sirhot
Dijital Mastering: Sirhot - Digitalmix
Konuk Sanatçılar & Vokal: DJ Funky C, Dr. Fuchs, Roka, Sirhot

hammer records
bitiyormuş, yani öyle diyorlar. final bölümü çekilmiş bile.
hayatımı orda yaşanılan hayata benzettiğim dizidir. benzettiğim tarafı ise herşeyin bi anda boka batabilecek potansiyel taşıması.
görsel
https://twitter.com/eceyo...status/584294147294650368 böyle bir twit tan mal bir senariste sahip dizi ,birinin söylemesi gerek bu kadına o tutması için yırtındığınız kurt seyit reyting düşüklüğünden bitti.
kesinlikle izlenmemesi gereken dizi. yanlışlıkla bir bölümünü izledim, birbirine vermeleri, evlenmeden hamile kalmaları, erkeğin yatağına yarrak manyağı gibi atlamaları normal ve olması gerekiyormuş gibi gösteren dizi.

ulan kimse demesin bana, geri kafalı yobaz cart curt.

kalksa kız kardeşin evlenmeden elin herifinden hamile kalsa, onu siktir et yatağına giirse, delikanlı olurusunuz amına koyyim..
başta biraz bakıp sonra sıkıldığım.

(bkz: bitse de gitsek)
Star TV'de yayınlanan, başrolünü çağatay Ulusoy ve Serenay Sarıkaya'nın paylaştığı güzel dizi.
tarafından da memnuniyetle takip edilmektedir. Tavsiye Edilir.
filmin logoları falan e2 deki dizilere özeniyo gibi, türk dizilerinde böyle bi bokluk olmaya başladı. özellikle siyah giyinip sıraya dizilmeler falan, yarram bu e2 nin vampir dizilerine özel bişey, kültürlü dizi ayağına yatmayın mal mal.
dizideki karakterlerin yaptığı romantiklikler whatsapp'ın erkeklere yaptığı kötülükten az değildir.onu izleyen kızlarımız "sen neden böyle değilsin,öküz!" tarzı cümlelerle bizi kırabiliyorlar.hüzünlü.
Ben: yaman.

Mert: kadir'im.

Selim serez: mustafa hoca.

Eylül: bu kadar güzel kız yok.

Mira: ??

Ender hanım: Aysel hoca.

Faruk beylice: zeki bey.

Yamanin abisi: abim.

Bizim hayatımızda aynı medcezir gibi işte. Ne yaparsın.
Bol miktarda cinsellik içermesi itibariyle muhafazakarlar tarafından topa tutulsa da, bu dizinin muhafazakar gizil bir yönü var. işte nedir, son bölüm: Selim Abi, Faruk Abi'den Mira'yı istedi Yaman için. Evlilik kurumu. Dizinin biteceği yönünde söylentiler var ve eğer doğruysa, finişi evlilikle görmek diziyi izleyenlerin yüreğine su serpecektir. bu evlilik mefhumu hep böyle kullanılır zaten; erkek kişi dişi kişiyle sevişir, yok hamile bırakır, yok kürtaj olunur, yok ortalık birbirine girer, ondan sonra bir nikah basılır, oh, her şey süt liman. Daha dün birbirinin boğazına basan kişiler onlar değilmiş gibi, evlilik seremonisinde gülücükler saçılır etrafa.

Yaman'la Mira'da olmadı böyle tatsız durumlar ama dizinin Türkiye toplumu gibi muhafazakar bir toplumun kriterleriyle arayı açmama çabasını görmezden gelmemeliyiz. Şöyle düşünün: Yaman Mira'yı hamile bırakıp beraber yurt dışına çıkıyorlar.. Eylül Mert'ten kürtaj oluyor ve ilişkileri sürerken onu başkasıyla aldatıyor.. Amerikan dizileri gibi bütün kafa limitlerini zorlayan bu tip durumlar olsaydı, esas o diziye ben marjinal derdim. Medcezir sakin sularda yol alıyor, gönlünüzü ferah tutun.. Türkiye'de çekilen bütün diziler için de bu kulvar üç aşağı beş yukarı geçerlidir.
iyice sıçışlarda olan dizi ama hala izliyorum neden mi ? işte bu yüzden https://pbs.twimg.com/med...CDSdIMwWIAENDO_.jpg:large dizi istediği kadar bok yoluna gitsin bu üçlü için izlenir,hiçbir sahnesinde sıkılımıyosun komediyse komedi, dramsa dram, aksiyonsa aksiyon başka ne arasan bu üçlüde var.
Saçmalamanın ötesine giden dizi. O bayık mira yaman aşkı başımı ağrıtıyor o derece.
bu diziyi izleyen erkek... bir yorum yapmaya dilim varmıyor, evlerden ırak.
hiç izlemedim. bir şey kaybettiğimi düşünmüyorum.
tanıdığım bütün kızlar izliyor bunu. hatta aklı başında bildiğim kızlar bile.

acayip merak ettim açtım. kızlarımızın neden bu kadar izlediğini tamamıyla anladım. tek bir sahnesini yazıyorum şuraya:

gelinlikler içinde hopalyıp zıplayan aşırı mutlu 4 5 tane havalı ve muhtemel zengin avrat. normal şeyleri fazla mimik kullanarak söylemelerinden anladığım kadarıyla arada birbirlerine laf sokuşturdular tam bir türk avradı yani, fotolar selfiler falan kendini göstermeyi seven popüler türk avradı, ayakkabısız çocuklara dikkat çekmek için kendi ayaklarının fotoğraflarını çekeceklerini söylemeleri ki böyle malca bir kampanyayı mutlaka ayak fetişistleri başlatmıştır diye düşünüyorum aynı zamanda bu avratlar iyilik meleği

ne etti: mutlu, zengin, popüler, güzel, yardımsever avrat.

dolayısıyla tam anlamıyla türk kızının hayalindeki kız tipini yansıtmış oluyor bu dizi.
izleyen erkeğin vurdurduğunu teyit ettiğim orsp dizisi.
dünya dönmeye başlar dünya dönmeye başlar dünya dönmeye başlar ne amk.
seviyorum, izliyorum.
Beleşten Lükse konan varoş çocuğu Yamanın heyecan verici hikayesi Tam Türklere göre ütopikk.
az sonra final bolumu yayinlanacak ve bitecek olan uyarlama turk dizisi.
Çok şükür final yapıyorlar..
Bitiyor iki gözümün çiçeği dizi. Bu travmayı nasıl atıcam bilmiyorum.
ilk defa bi bölümünü izliyorum o da final bölümü. mira ölecekse ölsün yeter artık.