bugün

raul'le konustum basimin ustunde yeriniz var fakat ama ve de lakin turuncu forma giyeni iceri almam dedi.. *
ayrica oturup ders calismasi gereken yazar, zira ispanya'da ingilizce tercumeleri kendisi yapacak, yolda ac susuz kalirsak kulahlari degisiriz..
bunun yani sira etc.. *
köfteciye giderken yanınıza almanız gerekn üç şeyden birisi. o da olmasa hesabı kim ödeyecek ki.*
çaylak olmuş yazar.. yok çaylak olmuş çaylak*. nedenine gelince kendi bilmiyo ben nerden bileyim moderasyonun kafasına göre aldığı kararlardan biri olsa gerek.**
çaylak olmuş yazar.. yok çaylak olmuş çaylak*. nedenine gelince kendi bilmiyo ben nerden bileyim moderasyonun kafasına göre aldığı kararlardan biri olsa gerek.**
(#1485739)
(#1485635)
(#1485679)
ağacakakan ile birlikte batakta eline, yüzüne, gözüne her zerresine verdiğimiz yazar. öle yazayım dedim. bir de kööökkk!!
kendimi bulduğum yazardır.

(bkz: yuz yirmi ikinci nesil silik)
şu sıralar bunalımda olan ama her bunalımın yeni bir doğuş olduğunun farkında olan yazardır.*
"1 cevapsız arama"

bakıyorum;
kök!!!

"lan olun kontörün yok. eve çıktık işte rahatız, buyur gel!" demek istediğim yazar.

iyi ki varsın dovvv
bu arkadaşa kök denildiğini duydum geçenlerde. o ne lan? kök!! adamın lakabı böyleyse kendisi nasıldır acaba. tanıyan var mı bunu??
çaylak olmadan önceki son girdiği entry "uludag sözlük moderasyonu" başlığında.

tek mi buldunuz la çocuğu??
hala tek ayak üzerinde duran yazar.*
görünüşe göre tek ayak üzerinde durma cezası bitmiş olan yazardır.****
kara tahtaya "bir daha yapmayacağım yazan" yazar.*
miroslav klose ile aralarında bi akrabalık olmasından şüphe ettiğim kişidir. tamam hocam sen ne dersen doğrudur. ehehehe
abazan, kro, pis, gereksiz, bencil, kıskanç, ufak boylu, şişman, kıllı, itici bir insandır kendisi. gerçekten.
uyuyamayınca hep gelir aklıma bu med. lisede bu da uyuyamıyordu bi ara harbiden. bigün uyku ilacı bulup içirmiştik. erkenden uyumuştu ama sabah kaldıramamıştık. ne günleri di mi kök?
bunun çocukluğunu hatırlıyorum da. sümüğünü yediği günlerdi daha. kızlarla o zaman bile muhabbet kuramazdı. evcilik oynardık mesela bu en fazla tüpcü olurdu.
bir keresinde tarih dersinde uyumuştu manyak. ben de ayakkabı boyası ile boyamıştım. dersin yarısında uyanınca bütün sınıfın gülmesine verdiği tepkiyi hiç unutmuyorum.
yine lisedeydik, bir keresinde bu med sabahtan akşama kadar uyumadı. ilginç ya yazayım dedim.
uğruna ne şiirler yazdığım.
kahvaltıda ballı kaymak olunca önceden hissedendir.
kumbarasında para biriktirebilendir.
çarerizliğin tavan yaptığı yurt gecelerinde dert ortağımdır. bir diğeri için (bkz: nokia 2300)
hocalara yalakalık yapmasını bilmeyendir.