özlediğim yazar.
Varoşsal konuşmak istemezdim ama, delikanlı bir abimizdir.
Bu yalakanın kaçta feyki var lan ahaha. Yememiş içmemiş feyk hesap açmış. 40 tane şey yazmışlar nikaltıma.

Gözlüklü şirin ve çetesinin gazabına uğruyorum. Kıs kıs kıs.

Ayrıca;
Biraz yalaka bi tipti.

Bana bile hihi kikiki mesajlar atıp duruyodu. En son travestilikle itham etmiştim, attığı gülücüklü işveli mesajları için. Sonra konuşmadık zaten.
ulan benim doğum günümü kutlayacaktı.
Biraz yalaka bi tipti.

Bana bile hihi kikiki mesajlar atıp duruyodu. En son travestilikle itham etmiştim, attığı gülücüklü işveli mesajları için. Sonra konuşmadık zaten.
Hiç muhabbetim, sohbetim olmamasına karşın yazılarını büyük bir keyifle okuyordum. Gördüğüm kadarıyla Harika bir usluba sahip, kendini bilen bir insandı.
Zaten okuyacak 3-5 kişi vardı biri daha gitmiş. Gidişi üzüntü veren yazarlardandır kendisi.
Üzmüştür.
Aklıma geldikçe gözlerim doluyor, ağlayacak gibi oluyorum. Yapmayacaktın bunu bize. Dün gece profil fotoğrafını öptüm de yattım.
Ben gelmeden yalamaya başlamışsınız. Ayıp oluyor.
Anma töreni yapalım bence. Bir dakika ayağa kalksın herkes. Saygı duruşunda bulunalım.
Hoşçakal olacaklar sensiz olsun.. Özleyeceğim, en kötü zamanlarımda attığı mesajlarla kalbimi soğutan nadide güzel insan.. Hep kalbimdesin yakışıklı kardeşim benim..
Çocuğun tarikatını mı kurdunuz? Nooluyo lan?
bu kadar zır zır öten, boşbeleş dururken

bu adam niye gitti ki şindi.
Abicim.

Seni çok seviyorum, çok değerli bir insansın. Bir anda girdim hayatıma ve önemli bir yer kapladın. iyi ki tanımışım seni, iyi ki mesaj atmışsın. Şimdi geliyorum ben de.
yolun açık olsun
demek isterdim
boğazım düğümlü
sözlerim kayıp.
Sözlükte kalmamı sağlayan birkaç kişiden biriydi. Bir süre sözlüğe girmesem de olur. Bir anlamı kalmadı gittiği için. Uzun uzun yazmama da gerek yok,fikirlerini benimle paylaşmaktan uzak durmayacak olması avuntumdur.
Dikkat et kendine güzel insan, hoşçakal!
gitmesi kötü oldu. ben kendisini tanıdığıma sevindim. buradaki ergen yada yaş olarak ergen olmayıp ergen ruhunda olup mal mal konularda entry girenler yüzünden gitti bu arkadaşım. bu yazar gibi olan niceleri de bu ergen dallamalar yüzünden hep ekşiye kaçıyor.
Eğer bir iz bırakmadan terk ederse kendisini asla affetmeyeceğim. Ne bu veda ya? Sen kendini silersen ben de silerim.
görsel
Evet. Tam olarak bu. Müthiş.

Olumsuz eleştirenler bile yararlanıyor, yazdıklarından. Ki zaten bu platformda önemli olan bu. Geri kalanını işin içine sokmanız, gülünç..
(#35728150)

Hangi ateist genel görelilik kuramı... şeyleri biliyor demiş.

iyi de zaten bu kuramı ortaya atan kişi bile ateist *
Gelecekte yazdığı kitapları zevkle okumayı umduğum yazar kardeşim. Bir ara ileride kitap yazmak istediğini söylüyordu. Hiç okumak istemesem bile kendisi için okurum.
Hayatımda gördüğüm en iyi insanlardan biri. kalbi tertemiz böyle ne bileyim o kadar iyi bir insan ki.. Yakışıklı mı yakışıklı muhteşem bir insan.. muhteşem bir yazar. çok çok iyi bir dost.. bu adamın iyisi yoktur hep çok iyi hep en iyidir. hep muhteşemdir. iyi ki var. hep varolsun.. seviliyosuz reyis..
şu mecrada gerçekten bir şeyler için çabaladığını gördüğüm nadir insanlardan. kendi bildiklerini insanlara öğretmeye çalışıyor, trollük yaparken bile bilgilendiriyor.

üslup bakımından zaten pek bir sıkıntısı yok. yazdığı o ağır konuların bile ne kadar anlaşılır olduğuna bakın. üslubunun, kendini nasıl okuttuğunun farkına varın.

sohbet bakımından da aynı şekilde. samimi, kafa dengi bir insan. ne olduğunuzun, neyi savunduğunuzun pek bir önemi yok, sizi olduğunuz gibi kabul ediyor, geçmişinizi kurcalamıyor.

ayrıca yakışıklı bir yazar. gördüğüm için rahatlıkla söyleyebilirim bunu.

kalemin daim olsun değerli yazar. seninle tanıştığıma o kadar memnunum ki.

sevgi ve sefaletle!

not: gelecek tepkileri hesaba kattığım için söyleyeyim: nickaltı yalayıcısı filan değilim. samimi düşüncelerimdir.
hegelci bir sözlük yazarıdır. hegelyan mı demeliydim. hegelist?

http://s2.quickmeme.com/i...3f5004dd123a04ba695ad.jpg
felsefeyle ilgilenen bir yazar.

arkadaşlar tek l ile yazılıyor bu yazarın nick'i. entelektüel, lütfen buna dikkat edelim.