bugün

geldiginde bana yazmasini umuyorum. unutabilirim.
(#25335883) nolu entrysi ile beni tam anlayamamış yazardır. türk milletinde değil sadece islamda da devletin ve cemiyetin bekası her şeyden önce gelir. faşist değilim kardeşim fakat kürt, ermeni, türk veya her ne millettense devlete başkaldıran ve toplum düzenini bozan kişiler düşmanımdır. çocuğa üzüldüm açıkçası. 12 yaşında bir çocuk öldü diye sevinecek değiliz.

bana göre de devletin bekası her şeyin üstündedir. çünkü devlet olmadan millet olmaz.
dota oynadığına göre fazla bir iq seviyesi yoktur bence. (bkz: lolcüyüz ezelden)
az çok espiri anlayışı olan yazarımsıdır. hafif black takılmaktadır.
son olarak şahsıma yaptığı pasif eşcinsel yaftası ile yarmış olan yazar. halbuki ben kendisini tipim olmadığından dolayı reddetmiştim, bu ufaklığın da bir haysiyeti var dimi?*

haa bir yandan da üzerimden doğru bayan yazarlara yol yapmaya çalışıyor kendisi, burası da ayrı bir ironi. heteroluk müessesesi ayağa düşmüş iyice.

(bkz: vay anasını sayın seyirciler)
-200 lerde karma sahibi olup yedinci nesili rezil ettiğine bakmadan ona buna sallayan troll. ölü taklidi yapılarak uzaklaştırılması gerekir. çok da muhattap olmamak lazım, nefese yazık...
birisi bu adamı fena yemiş canlar. modların fena hatun kaldırdıklarını falan söylemiş sözlükten. ben en başlarındakini biliyorum, hiç öyle hatun götürmüş adam izlenimi bırakmıyor baktığınızda. gayet böyle işinde-gücünde, hayat telaşına tutulmuş bir adam izlenimi veriyor.

http://galeri.uludagsozluk.com/r/ismail-alpen-54149/

bak bi şu adama arkadaşım.

hem öyle herkese de "sen bilirsin modlar kadın yiyormuş" diye mesaj atarak dalma muhabbete, onuncu nesil zaten peçete anlaşmasıyla gelmiş soldan gördüğümüz kadarıyla, sıkıntı olmasın sonra.*
aşağıdaki entrylerine bakınca ağır troll olduğu anlaşılabilecek olan yazar. yazılara bak aman da aman, aferin sana. ben sağdan sağdan uzaklaşayım. nikaltımı da kirletti, silse fena olmaz hani.

neyse sağlık olsun. bilen de yazıyo bilmeyen de...

(bkz: #19541963)

(bkz: #19541968)
nikaltında yazanlara bakmadan kendisini troll olarak yaftalamamdan mütevellit beni bilgi içerikli entry girmemekle suçlamış olan yazarımsı. ilginçtir benim böyle bir iddiam hiçbir zaman olmadı.

(bkz: yazık la kimin çocuğuysa)

sözlük formatından ve ambiyansından bihaberdir kendisi...
sozlukteki gereksiz "yazar"lardan bir tanesi.
sözlüğü forum zanneden başka bir troll gibi görünüyor kendisi. evlerden ırak...
(#19432305) @2 görevini layıkıyla yerine getirmiş arkadaş.
geseli ezik? ha pardon mdxtwimiş. cins yazar. aptal aptal konuşuyor.
beni köyümün yağmurlarında yıkasınlar şarkı sözünü aklıma getiren yazar.*
nik altına dadanan, sıvımsı yapışkan, sevimsiz bir tür. hani evladın olsa sevilmez derler ya buna örnektir kendisi.
ergen yada üniye yeni başlamış ve yüksek ihtimal muhafazakar yazarımsıdır.
yakınlarına bilhassa yakının da ki bayanlara sabır diliyoruz.
(bkz: #19300924) entrymde asıl anlatmak istediğimi çakmış akıllı bir yazardır kendisi. biraz profilini kurcaladım, çoğu düşüncesi oldukça mantıklı. *

(#19300942) ben küçükken atatürkçülük vardı şimdi de kemalizm kelimesini yumurtlamışlar, çağa ayak uydurmaya çalışıyorlar çaktırma bro.
(#19293951) yanlış anlayan yazar.
hunharca güldürmüştür.
karaktersiz ve terbiyesiz yazardır. *
muhammede laf söyleyince kuduran şakirtlerin atatürk hakkında doğruları söylüyor yeaaaa diye savunduğu şakirttir.

muhammed peygamber ama o sayılmaz o uludur diye kıvırmaya kalkarlar şimdi. hey gidi heeey. ne güzel yutturmuşlar size.
fazla otuzbir çekmekten beynine kan gitmiyor belli.

edit: beyler siklemiyoruz.
Atatürk düşmanı şakirt troll. Atatürk olmasa yabancı tohumu olacağını unutuyor bazıları...
(#19232282) 7.nesilmiş.

sözlüğün durumunu özetliyor.
kendisine karşı bir tanker soğuk su beklettiğim yazar.
kendisini ilgilendirmeyen şeylere burnunu filan sokacak olursa boca etmek için.

özelden mesaj atıp yanıt alamayınca manyadı herhalde.
demek ki yazdıklarımdan yerli yersiz gocunuyor.
sana mı sorcaz başlık açıp entry yazarken.

geri bas.

(bkz: lafı yedikten sonra nickaltına abanan gerizekalı)

sen uluyorsun da niye uluyorsun diyen yok, başklarını mı suçluyorsun istediklerini yazmıyorlar diye.
alparslan türkeş başlığı altına yazdığından belli senin içindeki.

"tutamayacağım kendimi auuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu.
(mdxtw, 04.04.2013 09:44)"

ulumaya devam et, belki bi duyan olur.
(#14522187) ve adam ettiğin sevgilinin nimetlerini senden sonraki kişi toplar.
adam aşık beyler...