bugün

kafa gitmiştir.
bu kişi benim. buyrun ?
Starbucks kısmına katılıyorum Hadi mcdonalds da tamam da ulan burger nasıl özentilik olabilir? Burger fakir öğrenci ve sevgili mekanıdır lan.
sorsan abd ve israil karşıtıdır.
fast food müptelası olmuştur maalesef. acilen tekrar türk mutfağı ile tanıştırılmalıdır.
yabancı hayranlığı , kendini onlar gibi hissetme çabası yüzünden çok kaliteli türk kafelerini beğenmez.
empoze edilmiş sıradan türk gencidir. bir de bu tür mekanlara gitmeyenlere cahil gözüyle bakarlar. anlamış değilim.
ileride obez olacak olan gençtir.
milliyetçi geçinen türleri de bulunan grup. biz milliyetçilik iyi değildir derken vatan haini oluyoruz onlar burger'da milliyetçiliğin esaslarını konuşuyorlar, çok hoş oluyor.
Bazi eziklere kapak olan genctir.
Dönerci ali ustanın etini yememiş insandır. Çömlekte* iki lahmacun yiyorum daha çok doyuyorum valla. *
kaliteli, güvenilir döner yapan mekan keşfetmemiş geçtir. Gelip milliyetçilik öğretmeye çalışırsa okkalı bir osmanlı tokadını hak ediyordur.
Birilerini rahatsiz etmis turk gencidir. Sakin ol beyaz.
insanların ne desek de şunlara bok atsak düşüncelerinin merkezinde olan gençtir.
yandaki dönerci ali usta'da yese de bir şeyi değiştirmeyecek türk gencidir. milli bilinç kazanmıyor sonuçta.
türk genci denemez ona.
Seviyorsa bunu yapmaya hakki olan turk gencidir.
hem popülerizmin kıskacına girmiş hem de amerikan emperyalizmine destek veren , göz yuman kişidir.
türk genci değildir. ataları çanakkalede, sakaryyada şehit düşmemiştir, abileri güneydoğuda pusuya düşmemiştir. kanı türk olsa bile kendisi türk olma bilincinden uzaktır. özentiliği kişiliğinin önüne geçmiş gençtir,türk düşmanı sermayenin destekçiliğini yapmaktadır, birey olmak yerine kendine özendirilmeye çalışanı yapan gençtir, nereye çeksen oraya gidecek gençtir, kendi kültürünü reddettikten sonra yerine başka bir kültür koyamayıp mutsuz olacak gençtir.

edit: hayatı boyunca yandaki dönerci ali usta'da yese çok şeyi değiştirebilecek gençtir. ayrıca kendi vurdum duymazlığını makul gösterme çabalarına girmiş gençtir.

edit2: katillere kendini köle gibi hisseden gençtir, seviyorsa da hakkı yoktur istediğimiz her şeyi yapma hakkınız yok.

edit3: alt tarafı yemek yenilen bir yerle modern olmayı bir birine bağlayabilen cahil gençlerdir.
Yabancı hayranidir.
Tüketmeyi ilke edinmiş varlık..
hamburger bence sağlıklı çünkü içinde et var demektedir.
azalarak bitmesi gereken gençliktir.
sormazsan duvara karşıdır.
(bkz: parama geçer sözüm)