bugün

burger kingin soslarıyla önde olduğu olaydır yalnız kola konusunda kimse burger iyiymiş ya demesin amk.

dip not : patateslere gelirse mc aslen bunda da önde.
mc donalds'ın hamburgerleri zayıf patatesleri efsane, burger king'in ise patatesleri zayıf hamburgerleri efsanedir.

kimi arkadaşlarıma göre de durum bunun tam tersidir gerçekten ne kadar denesem de bir türlü sevemedim şu mc'in hamburgerlerini yahu..
burger king dondurmalı çikolatalı suflesiyle tüm rakiplerini sollar.
tabi ki burger king.
Mc donalds kazanir. Hamburgerinden tut patatesine burger king'e fark atar.
bunları müttefik diye bir araya getirseniz, yine de carl s jr'ın kılına denk düşemezler.
Mc donaldsın sünger hamburgerlerinin karşısında burger king in vasat üstü hamburgerinin kazanacağı karşılaştırma.
Burger king.
Sapka donerin hepsine cakacagi vs dir.
mc candır.
nedense hiç bir zaman ikisi arasında ayrım yapmayı düşünmedim ama yemek kalitesi bakımından burger king daha iyi bencede.
Burger king e birak en iyisi, iyi diyen insanın beş duyu organından sorunu vardır, ona bok verip üstüne burger king yazsan anlamaz.
Yeni başlayanlara şunları söyleyeyim -aksi iddia edilemez gerçekler- :
*mc donald's ın patatesi altın rengidir, diridir, patates kokar,
Burger da ise sapsarıdır, gevşektir, trans yağ tadı verir, ne koktuğu bilinmez.
*mc donald's ta orta-büyük-süper seçim vardır. Süper boy istediğinizde önünüze neredeyse bi torba patates koyarlar.
BK de bu kadar patatesin muadili yoktur.
*mc te coca cola vardır, rahatlıkla buzsuz isteyebilirsiniz gerci buzlu bile tatlıdır.
Burger da pepsi var, buzsuz istediğinizde makine sıcak diye yalan sıkarlar, zaten tatsız olan kola buzla iyice suya benzer.
*mc in köftesi BK dekiler gibi duman kokmaz, etin kalitesi tadından anlaşılır.
*mc de çoklu menü aldığımda ketçap mayonezi saymadan fazla fazla koyarlar ve, (önemli nokta) ben acı hardal ve barbekü sos istediğimde karşılıksız verirler.
Burger da ise birer tane kalitesiz ketçap mayonez koyup diğer her bir sostan 50 kuruş para alırlar ki insanı hardaldan soğutur, soslarin hiçbirisi de daha iyi değildir.
*mc donald's ürünlerinin besin değerlerini tabloyla açıklar.
Öbürü hakkında ne biliyosunuz?
*mc donald's temizdir.
Burgerın bütün restoranlarında yerler yapış yapıştır, bazen paspas yaparlar ve üstüne bok kokusu eklenir.
Siz restoranları karıştırmadığınıza emin misiniz?
burger pepsiden vazgeçmediği sürece mc favorimizdir.
gecenin köründe başlığı okuyup canımın çekmesini sağlayan durumdur. *
Burger KiNG'tir.
herhalde bir bizim sikindirik ülkemizde millet burger king diye kıçını yırtıyor. amına kodugumun dünyasında 7 ülke gezdim birinde bile burger king'in mc donalds'la rekabete girebildiğini görmedim. mcdonalds siker atar. ayrıca kfc varken ikisinin de canı cehenneme.
arkadaşım mc donald'sı ben burger kingi seçtim o benden 0,75 kuruş fazla ücret ödedi, şu an ben tokum ve o elinde simitle dolaşıyor.
Arby's'in alıp götüreceği versus.
köfteci seyfettin usta hepsini sikip atar.
kfcnin yarışmaya '' siz kimsiniz amk '' cümlesiyle giriş yapacağı karşılaştırma.
patates konusunda mc donalds.
dönerci ibo'ya ihanet edemeyeceğim için malesef katılamayacağım anket.
mc donald s ın ücretsiz soslarına rağmen, king boyları kıyaslandığında burger in açık ara önde olacağı bir kıyaslama olur.
burger king bekletir, bekletir.
mc, bekletir.
burger king açık ara kazanmıştır.

-burger king'de ketçabın kutuda gelmesi.
-stackhouse menü (mcdonalds da bunun karşılığı yok.)
-bide tabi big king xxl faktörü var.