bugün

hamburger menülerinin doyurucu olmaması ve kampanya konusunda çok yetersiz olmasıdır.
reklam müziğini yanlış algılamaktır.

(bkz: mc donalds pipisi yooookkkk)
sıkmalı ketçap, mayonez vermeleri.
tüm menülerin tadı neredeyse aynı ya da bana aynı geliyor. patatesleri güzel ama.
kömür kıvamındaki patates kızartmasını utanmadan sıkılmadan servis etmesi.

edit: he a.k. patatesleri pamuk gibi yumuşacık. yedikçe yiyesin geliyor.
Çok küçük şeyler.
Hamburgerlerinden bahsediyorum. O şeyleri iki ısırıkta bitirebileceğimin garantisini veriyorum.
yok gibidir.
en azından benim gittiğim şubelerinde hep güler yüzlü, ilgili kasiyerler ve iyi bir servis vardı.

edit: ama tabi amerikan emperyalizminin etkisine çok düşmeyin, tadında bırakın ve kebap, döner tarzı yiyecekleri daha ağırlıklı tüketin.
aşırı tuzlu patatesi ile insanı mahvetmesi.
türkiyede mcdonalds candır ama yurtdışında veletlerin buluşma mekanı olmuş...
patatesleri çok azdır. büyük boyu neredeyse burger'ın orta boy patatesine denk gelmektedir. burger demişken kıyaslarsak, kesinlikle ve kesinlike mc'in burgerleri daha lezzetlidir. lakin daha küçüktür ve dendiği gibi kampanyaları yetersizdir.
burger'in kampanyaları mükemmeldir, sosları mükemmeldir(bir de ücretsiz olsa), patates ve kolası baya baya büyük gelir mc'e göre.

lakin yine de mc donalds tercihimdir. burgerking'in menüsünden böcek çıkmıştı bir kere. bir kere de tavuk burger yerken tavuk etinin hepsi kemikten oluşuyordu. o gün bugündür küçük de olsa mc'e devam.
patatesi elle yedirip, lavaboyu en üst kata yapmaları.
Adı yeter nefret etmek için.
Ne biçim isim o öyle. Çizgi film kahramanı gibi.
bir zamanlar favorim olan quarter pounder menüsüdür. içinden içinden yeşil bir şey çıktı mekandandır diyip görmezden gelmiştim fakat başka yerde de o yeşil şeyi görünce tiksindim sürekli balgam çıkarttırıyor o menünün hamburgerleri.
burger king daha çok sevmektir.
bizim türk kebaplarımız ,donerlerımız ,ıskenderlerımız dururken,ıgrenc mayonez tursulu gobek genısleten hangı hayvan etının ıcınde bulundugunun mechul oldugu pıs kokudan ıbaret hamzıkkıma halıs muhlıs turk evlatlarımızı alıstırmıstır vesselam
eşşek gibi çalıştırıp beş kuruş para vermeleri ,alenen asılan veya hakaret eden müşteriyi bile haklı kabul edip karşılık vermeme politikaları.
mc donalds ürünleri küçük olduğu için, pepsi kullandıkları için, ketçap mayonezleri kutuda olmadığı için, burger king daha bir can olduğu için..
Yediginizde minimum 1 kilo aldirmasi.
saçma sapan başlıklarla insanın canını ölesiye big mac istetmesi.
içeri girdiğim anda acayip bir kokunun burnumun direğini kırması. yemeği yedikten sonra ishal olmak en kötüsüdür. *
carl's jr. gibi bir markanın artık türkiye'ye gelmiş olmasıdır.
hiçbir zaman happy meal'de aradığım oyuncağı bulamamam. hep bitiyor.
(bkz: mcdonald s)
(bkz: mcbeefy)
(bkz: palyaço)
zamanında firma tarafından eşşek gibi çalıştırılmak.