bugün

Daha kapıdan girdiğiniz anda kasa önündeki ablalarin hep bir ağızdan "hoşgeldiniiiiz" demesiyle başlayan nezakettir.

Bi anda içerdeki herkes size döner. Işık yemiş baykuş gibi kalırsınız. Belki siz şohretten ilgiden hoşlanmiyorsunuzdur ama kasadaki abla yüzünden bütün dikkatler size yönelir.

Bunun ikinci aşaması da verdiğiniz siparişin bağıra bağıra söylenmesidir.

"bir big mek lütfeeeeeeeen"

Ya bagirma arkadaş bagirma ya. Ben belki erotik bi istekte bulundum. Niye bunu millete afiş ediyosun ya.

Desen ki " ben bi belden baglamali su fiskirtmali vibrator alayım", bağıracak ordan "bi belden baglamali su fiskirtmali vibrator lütfeeeeeeeen"

Hiç gizlimiz saklimiz olmayacak mı ya.
yoktur öyle birşey. lan patates veriyorlar nasıl yicez bilmiyorum. gittik çatal istedik bi dakka bir yerde olcaktı diyip getirdiler. her tarafımız battı hambuger yerken de.
işbu entry mc donalds elemanlarının müşteriye kendini ne kadar özel hissettirdiğinin kanıtıdır .*
firmanın esasları bunu yapmayı gerektirir personele.1 km öteden geçen müşteriye mcdonalds'a hoşgeldiniz diye bağırmadıkları takdirde uyarı alabilirler çünküme.
bi big mac lütfeen * diye bağırmaları da üretimdeki personelin duyup siparişi geciktirmemesi için şarttır.*
insanın iştahını kaçırır. git burger'a rahat rahat, hiç bir baskı altında kalmadan big kingini ye.