bugün

Anderlecht'e yaptığı şerefsizlik yüzünden kendisi yerine biz gs'lileri utandıran mahçup eden terbiyesiz.

Böyle karaktersizleri o arma altında toplamayın arkadaş. Sonra cümle aleme rezil oluyoruz.
bize attığı kazık umrumuzda bile değil. isterse ilk maçta bize 5 gol atsın(hiç sanmıyorum bu ver-kaç bile bilmeyen davardan bi bok olmaz) önemli olan siktir olup gitmesi.
bu adamın olayı saha içiyle alakalı değildi.

öyle olsaydı bugün kiralanmamış andore'ye de gerek kalmamıştı. ve bu durum çok daha iyi de olurdu ayrıca her açıdan.

ama kendisini dünyanın merkezinde görme hastalığına tutulduğu ve takımın bir parçası olmayı beceremediği için üstü çizildi.

keşke opsiyon zorunlu olaydı. en azından orada kasımpaşa döneminden esintiler sunsa da bize bir hayrı dokunsa. ümidim elbette sıfır ama göreceğiz bakalım.
mbaye yavşak diagne.
Adam daha ayak basmadan belçikayı da karıştırdı. Cenabet herif.
3.350.000 Euro kiralama bedeliyle gönderilmiş. 2.115.000 euro’luk maaşı Galatasaray ödeyecekmiş bak bak.

1.250.000 Euro karşılığı kiralanmıştır denmiyor da dolanıyor. UEFA da seyrediyor bu katakulliyi.
görsel
adam daha maça çıkmadan rekabeti arttırdı, helal olsun.
görsel

bugün golü var. kesin bilgi!
mechelen deplasmanında 2 gol atmış.
https://www.fanatik.com.t...-madrid-de-kimmis-2092485

altı boş bir ukalalığı olan futbolcu. kendsi linkte de görebileceğiniz üzere şu açıklamaya yapmış;

"Madrid'de özel bir maç oynayacağız ama bunun beni etkileyeceğini söyleyemem. Ben Juventus'ta oynamış bir futbolcuyum. Bu yüzden forma değiştirmeye ihtiyacım yok. Madrid'e gol atmak mı? Neden olmasın? Hele ki Paris'e yenildiklerini gördükten sonra..."

sen juve'de oynadıysan, cener erkin'de inter'in değişmez oyuncusuydu amk.
reelde adamın italya'da maça çıkmışlığı yok.
bir tek bana mı saçma geliyor, bir insanın şu açıklamayı yapması için çok boş beleş biri olması lazım. ya da çok sağlam bir kariyeri.

sonuç olarak sen bırak juventusu, galatasaray topçusu bile değilsin aslan parçası. senin top seviyen kasımpaşaydı.
yanlış transfer hamleleri sana hasbelkader şampiyonlar ligi kapılarını açtı.
görsel
forvetini pozisyona sokan takımda nasıl da gol atıyor
görsel
gol atıp taraftarın birasını içmiş. sonra da alkamdulillah diyorlar. amına kodumun beyinsizleri.

görsel
Falcao'Dan her anlamda iyi futbolcu. Deģeri gidince anlaşıldı, keşke gitmeyeydi.
penaltıyı kaçırarak gs'nin uefa şansını sürdürmüş
görsel
Tam bir mal amk emenike ayarında birine 10 milyon euro nasıl verilir anlayamıyor insan ulan önünde örneği var yani koca kulübün parasını niye böyle yiyorsunuz arkadaş.

10 tane gerçekten gs ı seven aklı başında adama versen kulübü parayı böyle mallara yedirmez.

Ek: bu arada belçika ve hollanda liginde defans oyuncuları bile sezonda 7-8 gol atıyor asla ölçü değil kolay gol olan ligler.
brugge kadro dışı bırakmış.
psg maçında penaltıyı atamamıştı. soyunma odasında da kavga ettiği söyleniyordu.

terim'in 15 milyon euroluk bir kazığı daha girdi kulübe.
görsel
Club Brugge, Mbaye Diagne'yi devre arasında Galatasaray'a geri gönderme kararı aldı. (Milliyet)
(bkz: mbaye diagne nin asgari ücret isyanı)
fenerliyim ama kralı severdim..
gelecek sezon bomba gibi dönecek olan santrafor.
görsel
görsel