bugün

Evlendikten sonra bırakmıştır, bekarlikta olur öyle seyler.
Dünya kupasını da sevmiyorsa kestirmiştir.
dedikodu ve genelleme en sevmediğim şeylerdir ama %99 vurdurdukları rivayet olunur.

kalan %1 de vurdurmak için hayatının aşkını bekliyormuş.

bunlar bilinen gerçekler.
vurduruyor olma olasılığı çok yüksek olan erkektir.
vurduruyodur..
Cükü olmayan erkeğe benzer.
benimdir. aptal gibi ekranin basinda goool lan goool diye bagirip kendimden gecmiyor mac icin takim icin arkadaşlarımla kavga etmiyor maca yuzlerce lira bayilip cebimdeki paradan olmuyor gittigim mac icin dayak da yemiyorum.
Eşimdir ve ben de futbol sevmediğim için Kendimi bu konuda çok şanslı hissediyorum. Erkekler illa fanatik bir şekilde futbol delisi olmak zorunda değildir ayrıca. Bu dünyada başka spor dalları da mevcut.
izlediği maç eğer futbol maçıysa maç izlemiyor diyerek dışlanmaması gereken erkektir lakin Türkiye ligi için dönen şike olaylarını ve ahlaksızlıkları görmüştür. Çoğu futbolcunun karaktersizliğinden bir pay iğrenmiştir. Futboldan soğuması için gerekli dozu almıştır.
bazı erkekler maçtan hiç anlamıyor, anlamak zorunda da değil ama milli takım maçlarını izlemeyen de ne biliyim ....
not: eski milli takım maçlarından bahsediyorum
Yalnız dikkat edin. Erkek olmayabilir.
Yapacak daha önemli işleri veya çok daha zevkli aktiviteleri olan erkektir. 2. Gruba dahil olanların sayısı daha fazladır. Vurdurmuyordur.
Maç olduğundan haberim yok. Meteor yağıyor deseler çıkarım bakarım mal gibi üç beş saat. Ama topa bakmıyorum ben.

Zaten Dikkat eksikliği var bende.bir süre sonra topu kaybediyorum. Kendi kalemizde ki gole sevinerek,dayak yiyen adamım ben. Zaten tuttuğum takımda yok. Topu sevdiğiniz kadar karınızı sevseniz Çin i geçmiştik.
Oturupta hiç izlemedim ne stadta ne Tv'de sanırım ispanya ligi heyecanlı ama o bile sıkıcı geliyor ilginç belgeseller varken futbol ikinci planda.
Bahsedilen maç eğer futbol içinse hayatım boyunca toplamda 6-7 kez 90 dakika izlediğim maç olmuştur.
Fakat şu dağ bayır bisiklet sürdükleri anlamsız yarışlar var ya(örn: tour de france), işte onları 6 saat izleyebilirim. Sıkı takipçisiyim.

Değişik.
horoz dövüşü ve at yarışını futbola tercih eden erkektir.
Erkekliğe bir adım uzaktır.
vurduruyordur.
kafasını boş işlerle doldurmuyordur.
kendini entel zanneder ama zevksizin teki olduğunu asla bilmez.
kendini entel zanneder ama zevksizin teki olduğunu asla bilmez.
kısmetse olur.
medcezir izliyordur.
ayda 1 kez ağdaya gidiyordur.
Sistemsiz futbol'la yatıp kalkın bize basketbol yeter.