bugün

entry'lerine bakılırsa ırkçı bir yazar. bol bol eksiliyoruz kendisini.
rahatsız mıdır nedir? anlaşılamamıştır!

(bkz: (#13277448))
(#13321566) kendisi hakkında farklı düşünenlere küfür etme hakkına otomatikman sahip olan insan(mış).

(bkz: ben bugün bunu gördüm)
(bkz: dinçer çekmez)
(bkz: yadigar ejder).
Disiplin koğuşu; amiyane tabirle disko olarak adlandırılan askeri cezalandırma sistemine getirmiş olduğu bakış açısı ile, tebrik ve takdirleri hak ettiğini düşündüğüm yazardır.

(#13411145) doğan medya'nın baba mirası ile kurulduğunu sanan yazar.

uzaktan öyle görünüyor sanki.
pkk yanlısı olduğunu düşünmediği insanların tahlil yaparken, değerlendirme yaparken her iki tarafa da hakkaniyetle yaklaşmalarını bekleyen yazar.

sadece bir tarafın vicdan yapması, sadece bir tarafın empati yapması, hep bir tarafın sorumluluk taşıması hem de üstüne hergün adını taşıyan topraklarda, o ad her söylenişinde aşağlanması o taraf için çok ağır değil mi?
allahını seven üzerime toprak atsın. zira bu yazarın bakış açısı adamı ölüme ikna ediyor. bak ben bu yazıyı sana ithaf ediyorum canım.

'siz bir depreme sevinecek kadar düştüğünüzde insanlığa hiçbir şey bırakılmayacaktır, korkunç bir utançtan başka. biz sizin yerinize de utanıyoruz dilinizin, aklınızın sürçtüğüne inanmak istiyoruz çünkü kendinizi konumladığınız pozisyon o denli korkunç ki biz düşmanımızı bile orada görmek istemeyiz.''
düşünceleri benim düşücelrimle örtüşen yazar. o vakit yalnız olmadığını bilsin.
günün ilk entrysini girmiş yazardır.
(#13630286) ile gaza gelip son kısımda birazcık saçmalamış yazar.
tasvir ettiği tipin 10 kasımda karalar bağlayacağını söylüyor.*

edit: düzeltilmiş efenim.
kemal sunal' ın sonradan ' bunun canı meğer dayak istiyormuş ' diyerek tespiti koyduğu bağımlılıktır.
kemal sunal'ın şark bülbül'ü filminin unutulmaz repliklerinden.
(#13764326)öğretmenler gününe dair güzel bir tespitte bulunmuştur.
(#14098733)Savaş kurallarından bahsetmiş yazar kişisi.
Tabi ki delikanlı savaş sadece tüfekle olmaz. Skorsky tipi helikopterlerin ve f-16 ların olduğu zaman delikanlı savaşılır.
Kemal sunal filmlerinden unutulmaz bir repliktir. Ayrıca bir uludağ sözlük yazarıdır.
kibar yazar.
ulan, sığır, hıyar...gibi nezaket ifadelerini pek seviyor.
(#14188141) neslilere laf sokmaya başlamadan önce forum - sözlük ayrımını acilen yapması gereken uuserdır.

önce kendi kapından başlayacaksın süpürmeye.
pkklı.
http://www.uludagsozluk.com/e/14141889/
rötuş isteğine riayet etmeyerek, yaptığı espas hatasını düzeltmeyen ve bu hareketi sebebiyle kınadığım yazar.

(bkz: sol frame de açılan başlığı görememek/#10306677)
helal deyip şukelasını yolluyorum *
(#14258715)
(#14513503) gülerken hüzünlendiren yazar..
gediğine oturtmuştur. (bkz: #14598833)
kral adam.
uzun uzadıya bir şeyler yazacaktım ki ateist olduğunu öğrendim, gerek kalmamıştır hakkında uzun uzadıya yazmaya.

ateist familyasından.
güncel Önemli Başlıklar