bugün

mazareti haklı , asabiyeti yerinde yazar.
yorumlarını takdir ediyoruz ailecek.
yiyecek içecekler hakkında girdiği entry'ler hariç, diğer tespitlerine katıldığım yazar.
üslubunun sert olması bazı yazarlara dokunuyor olsa gerek. nicki gibi asabi kanımca. *
aslında sözlüğün kendisini sorgulamasını gerektiren yazarlardan. her türk gibi oturuşumuz eğri de olsa en azından yazarken doğru yazmakta fayda var.

bu elemanın yazarlığı, potansiyeli, klavyesi, şu sözlükteki 100 yazarın abartısız 90'nından çok daha iyi. ama bu potansiyeli doğru dürüst bir şeyler yazmak yerine amcık amcık (ki burada hemen cuk bir örnek olarak (bkz: amcık tatlısı) göze çarpıyor) yazmakta kulanıyor.

sebep? sebep bizzat sözlüğün kendisi. doğru düzgün yazsa ne olacak, allah aşkınıza doğru cevap verin. yazdıklarının kaçı okunacak da tepki alacak.

onun için de ne yapıyor eleman, düzgün düzgün yazıp şu ortamda canını sıkacağına, kendi dalgasına bakıp eğleniyor. mevzu bundan ibaret.
gece gece sevdiğim yazar. valla. rus edebiyatı tadında.
edit: sende beni sevdiysen ulaş bana dediğimdir ayrıca.
bu gece çaylaklığının bitmesini beklediğim tatlı sever kişilik. tatilde olmamı kendine yediremeyip, çaylak olmak için başvurduğunu sanki bilmiyorum.
çok az bir süre sonra silinecek yazar. merakla beklemekteyiz.
yaptığıyla ileride insanlığından utanacak yazardır.
(bkz: konuşturma beni ne yaptığını biliyorsun)
açtığı başlığa entry giren yazara orospu çocuğu demesine rağmen hala silinmeyen yazar. pes vallahi.

(bkz: moderasyon göreve)
budur.

(bkz: #6026038)
#6026002 bişi derdim ama neyse... ona değil onu bu sözlüğe alan zihniyeti onu yetiştiren anayı babayı göreve çağırıyorum.
sapıklığın dik alasını yapan insanlıktan nasibini almayan kişiliksizin tekidir.
çok az bir süre sonra silinmeyecek olan yazar. yüksek yerlerde tanıdıkları var sanırım. olur da silinirse hemen geri gelir merak etmeyin. yazma kabiliyeti olan ama bunu gudik şeyler için kullanandır o.
canı sıkılan yazardır. üzerine fazla gidilmesindir. * *
yazarlardan özürdilemesi gereken yazardır.
(bkz: ben ettim siz etmeyin ağabey)
ve budur:

(bkz: #6026170)
uludağ gibi moderasyona sahip bi sözlükte silinmeyecek olan troll.
(bkz: tutmayın küçük enişteyi)
takip edildiği zaman nasıl bir insan olduğunu anlayabilceğiniz yazar. mazereti vardır zıçar. *
sapıkmış, bak şimdi daha bir sevdim.
lan nick altına yazmayın şu adamın tası tarağı satıp nikah basacam.
işte budur;

(bkz: #6166427)
(#6166460)

bekaretimi verdiğimi bütün cümle aleme ifşa ederek kalbimi kıran ama gene de sevdiğim kelebeğim.
entryleri direkt şahıslara yönelik küfür içerikli, saldırgan... sözlükte bulunma amacı daha çok polemik yaratmak... sürekli çaylaklık cezası alıyor, kapıdan kovulsa bacadan giriyor... aynı... hep aynı... #6166480 böyle bir terbiyesizliği, densiz ve fütursuzca sarfettiği cümleleri haketmiyorum benimle birlikte elbette hiç kimse haketmiyor... merak ediyorum ? sarfettiği cümleleri kendisinde kullanma hakkını nasıl bulduğunu, ve buna n'için izin verildiğini dehşet ve hayret duyguları içersinde (özellikle değil tabii ki ya nickaltımda, ya da rastgele bir entryde) şahit oluyorum ... açtığım bir başlığın altında, herhangi bir entryde ya da nickaltımda bu kişiliğin; şahsıma yönelik küfürlerini görmek istemiyorum ... benim yazılarımı dostlarım, çevrem, annem babam, kızım okuyor moderasyonun bu duruma bir çözüm getirmesini rica ediyorum... moderasyona açık mektubumdur.
#6166688 senin saygı diye bildiğin olgu buysa ben hiç bir şey demiyorum... şahsıma ve hiç kimsenin şahsına, kutsal değerlerine küfür edemezsin sana bu hakkı kim veriyor ? ... entry girmene kimse engel değil, senden saygı da istemiyorum hiç bir şey istemiyorum sadece küfretme insanlık sıfatına yakışır şekilde davran... evet benim yazdıklarımı sözlük dışında ailem de okuyor eleştirebilirsin beni ama küfür edemezsin ! bu kadar.
ortaokuldayken kızlar, konuşmamla taşşak geçerlerdi.
eve gider, ağlayarak sefiller' i okurdum.

bu sözler sana ait,(#6026303)numaralı entrynden kopyaladım, hemen kızma sana yardım etmek için yaptım bunu, senin gibi zirveyi hedeflemiş trollar, eksiklerini yazmazlar bebeğim bu konuda seni uyarmak istedim. hem bu entrynde sadece okuldaki kızlardan bahsetmişsin, seni bu hale getiren iki üç sümüklü olamaz, söylesene mvab, pipinle ne garezin var ki sözlük oratmında ve sanırım sadece bu ortamda sikip sokuyorsun ?
boyu değil işlevi önemli diyorlar, hiç olmasın daha iyi diye düşünme, seni pipin muhteşem değilken de sevecek kadınlar vardır, inan bana, ki seni, heey seni eksiklerinle seven kadınların konusu açılmışken, annen mavb? seni yeterince sevmedi mi ? bu sorunun yanıtını duymak istemiyorum senden, çünkü yukardaki ilk mısralar gibi olacak biliyorum, ben sana acımak istemiyorum..

sen üstadsın, sen yazarsın, sen dünyanın en sikişken adamısın ve hepimizin padişahısın.
mutlu ol mavb, bunları yazmak bana bişey kaybettirmeyecek ama senin bunları okuman kırılmış gururuna, ezilmiş karakterine merhem gibi gelecek.

joly seni seviyor.
çirkin espri yapan yazardır.
güncel Önemli Başlıklar