bugün

Windows'un klasik oyunlarından biri.
Oyunu kazanabilmek için dikkat gerekir.
Bir çok kişi kurallarını bilmez. Mayın bulunca sevinenler bile var lan.
enteresan bir rekora sahip olduğum windows oyunu. küçükken kuralları filan bilmeden mouseun iki tuşuna birden basıp en kolayını 6 saniyede bitirmişim. kuralları öğrendim filan 9 saniye yaptım bir kez, daha da düşemedim altına.
güneş gözlüklü sarı suratı çıkarmanın zor olduğu oyun.
iki gündür boş vakitlerimi değerlendirmek için oynadığım oyun. artık bende bir hobi haline geldi sanırım.
görsel
--spoiler--
mayın tarlasında bir adam sevmişim aşk sanıp da
soyunup korkusuzca çırılçıplak kalmışım
aşk filmlerinde olur ya işte öyle sevmişim
sonunda bedenim sağlam bulunmuş yüreğim paramparça
--spoiler--

her dinleyende bir derinliği olduğunu düşündüğüm ve her dinlendiğinde şebnem ferah'ın yanaklarının mıncırılmak istendiği şarkıdır. (bkz: mıncırmak)
sözleri insanı yaralar.
(bkz: bedenim sağlam bulunmuş yüreğim paramparça)
"ben yara dikmekten bıktım. kan görmekten bıktım. kanamaktan bıktım. patlamaktan bıktım paranoyak bir mayın tarlası gibi. " //dedde
su anda tarafımdan yapılan icin; görsel .
windows oyunu. rekorum 9 sn dir. bununla gurur duyarim. 8 sn de bitiren varsa kapisirim.
(bkz: can sikintisi)
bu kez gercekten sacmalamıs oyun. görsel
takdim ederim, görsel .
aslı faslı budur;

http://www.youtube.com/watch?v=c-CHAAInf_k
ilk bilgisayar kullanmaya basladığımda oynadığım ilk oyun.
diğer versiyonu mayın tarlası bayrakları sevgilinizle deli gibi oynadığınız günleri akıllara getirir.
bas gitarının bu kadar muhteşem olduğunu yeni fark ettiğim şebnem ferah parçası.
başlangıç seviyesini (bkz: 9 mayın)9 saniyede, ileri seviyesini (bkz: 99 mayın) 204 saniyede tamamladığım efsanevi oyun.
may isimli şahsın tarlasıdır. büyük ihtimalle çinlidir kendisi.
sebnem ferah'in en sevilesi,en dinlenesi sarkilarindan biri.
trollce tanım: may ismindeki ihtiyar çiftçinin tarlasıdır.
adam akıllı tanım: saatlerce oynansa bile sıkılmadan oynamaya devam edilebilecek oyundur. Zihin jimnastiği yaptırdığını düşünüyorum. (bkz: Bu oyun bir harika dostum)
sebnem ferahin guzel sarkisi.
ben bu oyunu küçükken rastgele basarak oynanıyor sanıyordum sonradan öğrendim. şimdi de survıvor'da kırmızıyı bulmamaya çalışıyorlar onuda rastgele diye düşünüyorum acaba yine mi yanılıyorum sayın sözlük yazarları.
şebnem ferah'ın en sevdiğim şarkısı. sözleri çok ağırdır.
(bkz: bedenim sağlam bulunmuş yüreğim paramparça)
Hala başaramamış olduğum oyun.
geçmişin tozlu raflarında güzel bir yer etmiş oyun. bir nostalji.. (bkz: bilgisayar ilk alındığında yapılan mallıklar/#18478640)*