bugün

başlık editleyip yeniymiş gibi sunmak. madem merak ettin aramaya inanmalısın.

(bkz: evime maymun alıcam ne kadar zamanda insan olur)

(bkz: aramaya inanmak)
insan olma süreci, aslında evrimle değil, eğitim ve aile ile alakalıdır. cevabı sorunun içinde saklıdır.

--spoiler--
nice insanlar gördüm üzerinde elbise yok, nice elbiseler gördüm içinde insan yok. mevlana celaleddin-i rumi
--spoiler--
denemek için elinin altında bizzat kendisi varken, maymun alırsa ne zaman insan olacağını merak eden yazarın sorusudur. hele bir bekle bakalım... zamanla belki insan olursun.
Düşündüren sorudur. Bir umut ateyizleri bekletir. *
dişi maymun alıp Evlenilecek kız olmasını beklemek gibidir .
bence alıp denemelisin.(!).
Ateyiz al hiç bekleme.
güncellemesi gelene kadar malesef insan olmayacak. ilk sürümü şu anda seri üretimde ve insan olarak kullanılmaktadır.
düşündürmeyen sorudur. düşününce bu sınırda kalan insanların düşündürücü bulması normal olabilir belki...
kaburga kemiğinin kadın olma süresinde insan olur.
Maymunlar insan olmasada, bazı ateistlerin darvin teorisini kutsayarak, maymunluğa doğru yöneldiklerini ortaya koyan başlık olmuştur.
daha hala maymunla primatı ayırt edemeyen kitleler var. dilimde tüy bitti ama... maymunlarla primatlar ortak bir atada... şaka şaka. hişşşt sen, ateist!!! bal gibi de maymundan türediğini söylüyorsun işte yalan mı?
görsel
Maymundan maymuna değişir. Eğer azimli bir maymunsa erken evrilir.
yetiştirme ortamına bağlıdır. evet.
(bkz: senden önce olabilir delikanlı)
Cevabı bilinmeyen sorudur. Denemek bakmak lazım.
"senin insan olmandan daha az bir zaman alacağı kesindir" diye yanıtlanabilecek sorudur.
virüs alsan ebolaya evrilmesi daha uzun sürede olacak durumdur.
belki de maymun kalmak daha cazip gelecek kendilerine. belki de maymunlar bizden evrildi?
sonuçta maymun uzaya insandan önce çıktı!
görsel
(bkz: bunu babana sorsana delikanlı)

zira bu işte uzman olduğu kesin. sonuca çok yaklaşmış.
güncel Önemli Başlıklar