bugün

hoş gelmiş güzel yazar.
Hoş gelmiş yeni yazar.
--spoiler--
mavi göz, yeşil göz ve ela gözleeeer,

benim için en güzeli manalı gözler
--spoiler--

hoş gelmiş yazar.

" not: brsı ksıyor özl msj atıyım mı "
*
(#23954919) kadın ibaresi varsa nickte o başlık açılmalıdır. uludağ sözlükte işler böyle yürür.
yazar sayisinin cogaldigi alametidir.
yeni bir sweet lady.
görsel
artık keşfedildin rahatsız ederler daha 21 entry girmişsin dur daha bismillah. kolay gelsin maviş kız *
--spoiler--
Ancak çok dikkat çeken şeyler yazmazsanız farkedilmeyecek olan durumdur
--spoiler--

kadın olduğunu farketmek imkansıza yakın. hiç dikkat çekici değil bence.
an itibariyle sol frame görüp geldiğim nickaltı yorumlarından merak edip araştırdığımda ilk entrysini 22 gün önce giren, ilk nick altı 22 gün önce yazılan, henüz 21 entry girmesine rağmen ben dahil 17 nick altı mesajı ve 3 takipçisi olan geleceğin parlak profil sahibi adayı onbirinci nesil sözlük yazarıdır. hoş gelmiştir.

Not: Analizi yapmaktaki sebep ise mavi gözlerin sahibi bir kadın iseniz size sadece güzel bakışlar kazandırmadığının ispatı içindir. .***
yıllardır bildiğimiz felemenkçe ye hollandaca diyen zatı muhterem.
not: http://tr.wikipedia.org/wiki/Hollandaca bu linki atmazsanız sevinirim.
mavi gözlük adın..
Son entrysiyle oldukça duygusal olduğunu tahmin etmeme sebep olan mavi gözlü kadındır. Dikkatimi çeken birkaç güzel entrysi vardır bu arkadaşın sevdim kendisini.
takip ederek onurlandırmış yazar.
yazım hayatında başarılar..
ilkokullu nickine sahip yazar. benim gözüm mavi diyomuş sağa sola.
Genelde bu şekilde tanındığı için artık lakabı bu olan ve sözlüğe kaydolurken de başka bir şey bulamayıp nickini mavigozlukadın yaparak hayatının hatasını yapmış mavi gözlü bir kadındır. Söylenenlere fazla kulak asmayıp bildiğini okur. Sözlükte kadın olmanın zorlukları adı altında bir makale yazmayı bile düşünmüştür ancak bu fikrini sürekli ertelemektedir.
hatun afet vesselam.
çok sıkıntı yaratan uyku problemleri olmadığını, uyku sorunu yaratacak problemleri olduğunu düşündüğüm yazar.
ana sayfada gördüm tesadüfen nickini.

çok çirkin. biri söylemeliydi.

geberin.
tıfıl bir adet yazardır.
22 yaş üstü ise tanışmak istediğimdir.
ay beni takip ediyor yazarıdır. hoş gelmiş efenim.
akp'li olmasını temenni ettiğim güzel bayan. Evet.
gece vakti attığı mesajları moderatörlere şikayet edeceğimi bilmesi gerekir.

bak kızım, benim başımbağlı. başkaları ile ilgilenemem. bir daha taciz amaçlı mesaj atarsan olacaklardan korkmalısın.

bizim arkamızda kopkoca moderatörler var.
isminin ayşe olduğunu düşündüğüm güzel yazardır. Beyaz ten balık et kısa saç mavi göz güzel dudaklar ve minik bir burun... Güzellik abidesidir resmen burada ne işi olduğunu sormak isterim kendisine.
açık oylayıp yürüyorum ama yüz vermiyor.

bir yazar, moavi moavi mous moavide olabilir.