bugün

benimde o şarkıyla tanıdığım ve dinlediğim grup. Aslında solistin sesinde pek bir numara yok. Ama umarım iyi yerlere gelirler. (bkz: indie candır)
kendilerine başarılar dilerim. güzel bir şarkı olmuş.
2013 yılında kurulan, alternatif rock türünde müzik yapan gruptur.
üye değişikliklerine maruz kaldığı için zamanla pasifleşmesine rağmen, 2016'da yeni üyeleriyle aktif hale gelmiş ve istanbul'da çeşitli sahnelerde yer almaya başlamıştır.

mavi gri ilk olarak 2016 aralık ayında hücum kayıt formunda kaydettikleri ben sende yandım parçasıyla kitlelerce dinlenmeye başlamış ve başarı yakalamıştır.

çizgisini bozmadığı sürece, her zaman kaliteli bir dinleyici kitlesi olacak gruptur.
Yaşlı bir kadının saçlarını maviye boyattıktan birkaç ay sonra dipi geldiğinde ortaya çıkan görüntüdür.
2016 yılının yaz aylarında kurulan, rock altyapılarıyla alternatif müzik arayışlarına başlayan; vokal ve ritim gitarda akif alkan, elektrik gitarda yusuf kurtucu, bas gitarda erdem kafalı, davulda halef binici'den oluşan topluluk maceralarına 2017 başlarında youtube’da paylaştıkları bir hücum kayıt - ben sende yandım - ile başladı.

ardından çıkış albümlerinde toparlayacakları iki şarkıyı daha bağımsız olarak yayınladıktan sonra ilk albümleri ilkyaz yağmuru ‘nu 2018 ilkbaharında yayınladı.
çok özledim gibi bir esere imza atan grup. çok iyi şarkı lan.
Hayatım leş şarkısı mükemmel şarkılarından biridir.*