bugün

Böyle gitmez toparlar

Bizim sistem problemimiz var

Erden timur un transfer politikası yanlıştı bonservis vermemek için takımı karıştırdı.

Siz Galatasaray ı düşünmeyin herkes sikilir Galatasaray a bir şey olmaz.

En fazla Okan gider yönetim gider takımın yarısı gider.

Siz Bi aksilikte yönetim gider diyebiliyor musunuz ehehe.

Seneye toparlarız diyebiliyor musunuz.
--spoiler--

cidden bazı şeylere kafanız mı basmıyor.
yoksa salağa anlatı gibi mi anlatalım.

--spoiler--

aslında mevzuya bakarsak kendi diliniz ile bizi haklı çıkartıyorsunuz ama nevriniz öyle döndü ki farkında değilsiniz. sizin bücür okan çıkıp sanki adamın kafatası kırılmış gibi ajitasyon yaptı durdu. sizde burada öyle. şimdi diyorsunuz ki adamın elmacık kemiği kırık ondan bişi olmaz ki yatmasına bile gerek yok. nasıl iş bu arkadaş bu adama yumruk atıldı komaya mı girdi yoksa hafif bir yaralanma mıydı ????
Boş ümitlerle süslenen futbolcu. Popüler kültürün etkileşiminden yararlanmak isteyen yorumcuların, överek anlattığı futbolcu.
an itibariyle galatasaray istatistiği

görsel
şunu idrak ediyoruzki, inanılmaz bir kıskançlık ve haset çeken futbolcu.

derbiden sonra twitter'da yazılanları gördünüz değil mi? adam gözüne darbe aldı, gözünün içi kanlandı ve ciddi ciddi bunun makyaj olduğunu, rol yaptığını falan yazdılar. binlerce etkileşim oluştu. ben hayatım boyunca hiçbir zaman futbol için bu kadar komik durumlara düşmedim. sadece fenerbahçe taraftarının çoğunun bu adama karşı feci şekilde bilendiğini, psikolojilerini bozacak şekilde kompleks beslediklerini düşünmeye başladım.

yeni jenerasyonun icardi hayranlığı, babası fenerli-beşiktaşlı olan çocukların icardi etkisiyle galatasaraylı olmaya başlaması, aşkın olayım furyası, fener'in aldığı emekli yıldızların ne kadar uğraşsalar da icardi etkisi yaratamaması.

adam 3 aydır sakat sakat iğneyle oynadı, ilk defa dinlendirme kararı aldılar ve sözlüğe de üşüşmüşler "tatile gitti falan diye" ahah. adam 6 şampiyonlar ligi grup maçı, 18 lig maçı non-stop aralıksız oynamış, sakat sakat 90'ar dakika sahada kalmış, nihayet dinlendirildiği ilk maçta fenerliler ellerini ovuşturup yaygaraya başladı. yahu biz icardi zaten dinlendirilsin istiyoruz, özellikle hatayspor maçından beri bu şekilde oynatılmaması lazım diyoruz, adamlar 2 aydır istediğimiz şey oldu bu sefer de icardi kaçtı diyorlar ahah.

galatasaray'da icardi'ye ödenen 6 milyon euro hiç sorun değil, 4 milyon euro civarı alıp beklentiyi karşılamayan zaha, 8 numarada ndombele-demirbay pasifliği söz konusu. ayrıca galatasaray'da abartılacak bir sorun da yok zaten. takım %90 civarı galibiyet ortalaması ile ilerliyor, 3 tane ön eleme geçip şampiyonlar ligi'ne katılmış, uefa'ya kalmış, ligde şampiyonluğun en güçlü adayı, ocak ayında yapacağı hamlelerle kazanılabilecek çook kupa var. trabzon, adana demir, nordsjaelland maçlarında karizmayı çizdiren fenerliler alt tarafı bir sivas ile berabere kaldık diye fazla uçtular.
"yürü ya kulum"culardan.
5 (beş) çocuğa hem babalık hemde annelik yapan, melek kalpli futbolcu.
Sabah uyanıp kahvaltıyı hazırlıyor, evin temizliğini yapıyor, eşi wanda nara'nın hastalığı ile uğraşıyor.
Kendi ayağı da sakat ve iğneyle oynuyor, elmacık kemiği kırıldı ameliyat oldu.
Meğer Herşey dışarıdan göründüğü gibi değilmiş.
Hayat zor. Çok zor...

görsel
Gel bir sarayım…
Bu şey değil mi? Arkadaşının eşini ayartan adam...
Ailesine karşı sorumluluk duygusu çok yüksek bir adam. Para onu şımartmamış. Bravo.
Futbolla hiç alakası olmayan insan bile tanıyor bunu. Nasıl tanıdığı herkesin malumu.
yakışıklı bir kardeşimiz.
kız olsam verirdim.
resmen talimat vermişler hakemlere.
saha içinde dayak yiyor, formasından çekiliyor ne var giriyor devreye ne orta hakem düdük çalıyor.
Harika paslarla takımın ataklarını yönetti ilk yarı. Pasör özelliğinin yanında bu akşam bir de gol atsa daha da güzel olacak.
ilk yarıda barış alper yılmaz' a jeneriklik bir pas atmış yıldızımız.
yarrağııııın olayıııım.
Tam golcü vurusu aşk adamindan

Çok iyi oynadı, golünü de attı.
Şükür amk şükür ya. Nerdesin olm bunca zamandır bı kendine gel ya.
icardi neden gol atamıyor diye düşünmekten cinsel hayatım durma noktasına gelmişti mk şükür attı sonunda.
Aşkın olayimmm.

Saplamanin mucidi.
görsel
Yaptı yapacağını, aslan parçası.
Ya bu adamın olayı nedir neden bu kadar çok seviliyor.
Geçen sezon fener’e 2, beşiktaş’ a 3 gol atmış golcümüz.
Arda turan gibi çok seviliyor galiba.