bugün

Kareliii battaniyem, değerli her saniyem, değerli her saniyemm.
korku geceleri. hala oluyor mu bilmiyorum ama fondaki efektlerle falan çok güzeldi be
siyah-yesil linux terminal.
(bkz: Zeki Kayahan çoşkun)
lise yıllarım gelir.
gece 3-4lere kadar uzayan ve 11de uyanılmaya neden olan radyo programi gelir.
dinlerken konuşulan kişiler gelir.
evdekiler duymasın diye sessiz sessiz gülmeye çalışmak gelir.

ileride dinlemeseniz bile vardır, bilirsiniz.
öyle bir şey işte.
lisedeki bazi arkadaşlarım.

hic dinlemedim/izlemedim bu programi ama hastasi olan arkadasim coktu. bir de ertesi gun gelir sinifta anlatirlardi.

neyse ki bizde de okulun en saglam charlari vardi, onlar apede char kasmaya calisirken biz 'baba dun isi yatirdik neck atti' falan diyebiliyorduk intikamimizi boyle aliyorduk.

(bkz: knight online hayat offline)
Zeki yorgan bedduasini ettiginde hep yorganin altinda olmam. (bkz: Cik o yataktan cik cik cik hadi cik lanet olsun)
Yılların eskitemediği program.
Saçma bir radyo programı. Programcisi itici ayrıca belirtmek istiyorum
yıllardır değişmemiş yavan espriler. bu yüzden akla gelenler değil akla kazınanlar desek daha doğru olur. program resmen beyaz show'un radyo şubesi. lakin okan bayülgen'e özenen bir sunucusu vardı orası ayrı. okan bayülgen deniz seki ile çıkarken zeki de radyoda deniiz deniiz diye ağlanırdı.* bayülgen show tv ye geçince zeki de show radyoya geçmiş. *
(bkz: battaniyem)
--spoiler--
O yatağıñ içinden çıkıyosun.
--spoiler--
overrated bir program.
hugo benzeri bir tv programı vardı.. koşan futbolcu oyunu vardı bunların başına çeşitli komik olaylar geliyordu.. o geliyor aklıma..
matrix. ben de mi problem var?
ayten teyzenin singirlenme zeki diyişi.
artık olmuyor zeki cümlesi.
Bağırmak.

Tamam geceleri güzel gidiyor da zirt pirt bagirmasa daha iyi olacak. Kulaklikla dinliyoruz arkadas ayıptır.
Seyyar ampul.
bilader abla..
(bkz: zeki kayahan coşkun)
zeki'dir kayahan'dır coşkun'dur ..
orda birisi var mı accabaaaa ?
Afyonkarahisar da bulunan fastfood & cafe .
matrax hala candır . Eski tadı yok belki ama hala o tadı var .