bugün

http://galeri.uludagsozluk.com/g/mathieu-valbuena/
Sex kasedi bulunan oyuncu. Lyon forması gitmekte ve eski futbolcu cisse dahil 4 kişi sex kasedinden dolayı kendisine şantaj yapmaktan tutuklanmış olan futbolcudur.
Kariyeri düşüşte.Eskisi kadar iyi değil ve yaşı geçkin.Umarım gelmez fener'e.
gün itibari ile fenerbahçe instagram hesabını takip etmiş fransız futbolcu. 10 numara alacaksak ziyech falan olsun bari..
lan ben bu adamı çok beğeniyorum yaşını bilmiyorum ama gelsin hacı.Diego silktir git.
Sikişken bir arkadaş kendisi.
fenerbahçe'ye gelmesini şu yüzden istemem; modern futbolda 10 numara yavaş yavaş yok oluyor. bizim de artık vazgeçmemiz lazım. yoksa harika topçu ona kimse bir şey diyemez. ha 10 numaranın olduğu bir sistemde oynamaya devam edeceksek en iyi tercihlerden biri olur.

diego 30 maçta 5 gole katkı verecek diye bekliyoruz, valbuena gelirse ikiye üçe katlar.
Ikinci yarı yorulsa da Beşiktaş'ın işi kolaylaşsa.
ikinci yarı yerini darder'e bırakacağını düşünüyorum.
bir ara fenerbahçe'ye gelecek diye haber vardı iyi ki gelmemiş. volkan şen'in bir kat fazlası. evet.
pire gibi yerden bitme. kıçında motor var amk.
yandan yemis andres iniesta amk.

su topu bi kere de olumlu kullan be birader bal yapmayan ari gibisin
Avrupalı Volkan şen. Evet.
küçük ve etkisiz açık.
Ben adamı izlerken yoruldum o hala koşuyor
Maç bitti adam hala koşuyor durduramıyoruz
şu an tekirdağ civarlarındaymış hala koşuyor,
32 yaşındaki birine göre fazla dayanıklı oyuncu bitiriciliği tartışılır ama takıma katkısı tartışılmaz bir oyuncu ..
fenerbahçe'nin yeni 10 numarasıdır.

kaynak: http://www.sporundibi.com
Kivrak futbolcu. Turkiye'de is yapar gibi duruyor.
Gökhan Gönül için zaten 85'liydi, yaşlıydı; Beşiktaş yaşlı bek aldı diyenlerin yıllık 3 milyon euro maaşla anlaşıp aldığı 84'lü futbolcu. mevzu fenerbahçe ise mantık aramaya hacet yok zaten.
Pek bir işe Yaramayacaktır, transferi sevindirmemiştir.
Şu takıma geleceği, yıldız potansiyeli olan genç adamlar bulun. Abi bu kadar mı yeteneksizsiniz be? Adamlar nerelerden neler çıkartıyor. Şunlara milyonlar saçacağınıza genç oyuncu araştırın. Yeter artık amk. Nerde 30 yaş üstü, bitmiş, avrupanın siktiri çektiği eski yıldız varsa getiriyorsunuz takımın anasını sikiyorsunuz. Şimdi bu transfere sevinecek kişiler olacak. Maksimum 2 sene oynayacak adam için göbek atacaklar. isterse Alex gibi oynasın maksimum iki sezonluk adam ulan. Sizin ben yapacağınız işi sikeyim. Aziz yürü git lan artık şu kulübün başından. Neyse... Hadi eyv.
Edit: eksileyen arkadaş senin de amına koyim. Sizin yüzünüzden bugün bu kulüp bu durumda. Hadi eyv.
Yaratıcı orta saha eksikliğimize ilaç gibi gelecektir. Hayırlı olsun fenerbahçemize.
Alex in koşanıymış.

Ne tarafa gülüyoruz?
boş yatırım. kısa vade için heba oldu milyonlar.
Yeni Diego ribas... Umarım gelmez ama gelirse yapacak birşey yok.
kafasina 1 kilo jole kullanan futbolcu.
fenere hayırlı olsun.
güncel Önemli Başlıklar