bugün

tabiki chp zihniyetinin ürünüdür. rakı sofrası; dinin hükümlerine uyan değil, kendi hükümlerine göre din uyduranlardan oluşur.

allah hidayet versindir.

görsel
rakı içmenin ibadet sayıldığı dine mensup olan kişinin yapacağıdır. elleri açıp dua etmek müslümanlara özgü bir şey değildir.
resmen allah ile dalga geçmektir.

http://www.youtube.com/watch?v=SZWbhvT0gMw
bir klasiktir.

(bkz: Bülent ersoy)
iyiliği emret kötülükten men et emri var! insan allahın maşasıdır. dilediğinin ağzından konuşur. dilediğinin elinden öbürünü öldürür. o hücrelere hükmedendir. anlayamadığınız yerler işte buralar.
her şeyin yerinin ayrı olduğunu bilen kişidir.dualarla dalga geçenlerden temiz olduğuna inandığım durumdur.
allam rakı bitti rakı gönderiver bea duasıdır.
(bkz: çilingir sofrasından kalkarken hamdolsun demek)
sadece chp li seçmenin yapabileceği aktivitedir.
kabul olmıycağını bile bile miss turkeye başvurmak gibidir.
Kafası karaşıktır. Doğru olanı biliyordur fakat ona yönelecek gücü hissetmiyordur kendisinde.
gıybet ve dedikodu yapıp yetim hakkı yiyip hile ile ticaret yapıp cuma namazına koşa koşa gitmekten çokta farkı yoktur. hem haccca gidip hemde kaçakçılık yapan diyarbakırlı japon pasajı esnaf gibi olmaktır.
Dert etme, dua et...

Kimin dua'si kabul olacak ancak Allah bilir. Dua etmekden hic vazgecmeyin.
her cuma bakara suresinden ayet paylaşıp sonra hediyeleşen insanlar ile aynı zihniyettir.
allaha verdiği her rızk için şükretmektir. gıda ayrımı yapmaksızın.
masada rakı varsa gerisi teferruattır.
Aklima bulent ersoyun ojeli elleri dua eden sanatcilara verdigi tepki geldi . Raki kederliyken icilir .. o yuzden o siara yapilana sual olmaz.
chp li seçmenlerin işidir.
aklıma geldi bak yine güldüm.
efenim cemaatin işidir bakın belgesi kanıtı : https://www.youtube.com/watch?v=RGoiV1CkrOk
dua etmeseler de kuran okuyup ağlayanları vardır.
rakı kutsaldır duayı geç.
masam da rakı bardağı ile de dua ederim votka bardağı ile de seni bağlamaz!

çocuklara tecavüz edip hayvanlara eziyet eden bir adam hacca gidiyorsa benim rakıma mı taktın lan ?!?!

bu (yazar burada türk edebiyatının en nadide argolarını ve küfürlerini yazmakata) ....ları çok fazla oldu...

farkında değiller kendilerinden nefret ettirdiklerinin...

düşman kazanmanın ne kadar boktan bir şey olduğunu bilecek kadar da zeka falan yok adamlarda...

ama cehalet olmaz olsun...
dua etmek yanlış değil de, rakı bardaklarını kaldırsalardı keşke dua ederken.
Tanri istemezse insan olmezmis, sen tanri misin beni oldurdun diye yanik yanik bagirip kime, neye isyan ettigini anlayamadan yapilan eylemdir. Ertesi gun hatirlanip gulunmustur.