bugün

Fenerbahçe futbol kulübü değil, Spor kulübüdür. onu en büyük yapanda budur.
ya neydi puzzle mı? saçmalamayı bir kenara bırakırsak bir koyu beşiktaşlı olarak amatör sporlara fenerbahçe kadar tüm spor kulüplerinin önem vermesi gerektiğini düşünüyorum ve her dalda kazanan amatör sporcuları tebrik ediyorum hangi takımlı olursa olsun. o adamlar ev geçindiriyor küçümsediğiniz sporlarla.
Keşke bütün kulüplerimiz yapsa da bu yatırımları her spor dalına, bu sene bayanlar basketbol takımlarının olduğu gibi, galatasaray ve fenerbahçeyi elele finallerde görsek...
ikisini de spor saymayan zihniyetten bir adım öndedir. Bu başlığı da fenerbahçeli biri açmadıysa ne olayım.
sike sürülecek aklı olmayan insanların dalga geçeceği durumdur. (fenerbahçe'li değilim.)

amatör branşları spordan saymayacak kadar zavallı olabilirsiniz, bari izin verin de gençlerin önünü açarak sporu sevdirmeye çalışan bir avuç insan işlerini yapabilsinler.

madem kendinizde bazı şeyleri eleştirecek beyni görüyorsunuz, o beyninizle şunu da anlayın o zaman: sporlar izlendikleri derecede spor değillerdir. bir spor, izlenmeyince kötü spor olmaz. izlenince de güzel spor olmaz. hele ki konu amatör branşlarsa, durum bambaşkadır.

çıkıp bize olimpiyatlar neden verilmiyor diyen de sensin, amatör branşları önemsemeyen de sensin. sen bilmezsin ki olimpiyatlar amatör ruhun öncü olduğu etkinliklerdir.

çıkıp niye hiçbir sporda başarılı değiliz diyen de sensin, gençlere sporu sevdirmeye çalışan insanlarla dalga geçen de sensin.

sen bir yana, konuya entry giren fenerbahçeli yazarlar; su topunu küçümseyerek siz de bu adamdan farklı değilsiniz.

amatör branşlarla dalga geçmeyi bırakalım ve gençleri yetiştiren her aktiviteye destek verelim. farkındalık önemli.