bugün

sarah jio adlı yazara ait olan okunası kitap.

--spoiler--
"Bir kadının yüreği sırlarla dolu bir denizdir…
Gerçek aşkı yaşadığına inanan ünlü yazar Emily Wilson, kocasının başka bir kadını ona tercih ettiğini öğrenince, hayal kırıklığına uğrar. Tüm bu olanlara rağmen yine de tek bir damla gözyaşı dökmez.
Büyük yengesi Bee, Mart ayını Bainbridge Adası’nda geçirmesi için onu davet eder. Emily ruhunda açılan yaraların iyileşmesi umuduyla, bu teklifi kabul eder.
Adanın mistik havasıyla huzuru yakalamaya çalışan Emily, 1943 yılında yazılmış kırmızı kadife kaplı bir günlük bulur. Bu günlük onu geçmişin tozlu sayfalarına hapsolan gerçek bir aşk hikâyesine ve altmış yıllık bir aile sırrına götürecektir…
--spoiler--
en yakin zamanda alip iki gunde okuyacagim kitap. yagmur sonrasi'ni okuduktan sonra sarah jio'nun nasil guclu bir kalemi oldugunu anliyor insan.
henüz yeni başladığım kitap. konusu biraz nermin bezmen'in -sır, kitabını andırıyor.
off diyorum off. ayrıca başlığı benden önce başka biri açtığı için çok üzgünüm şuan. sarah jio nun kalemi gerçekten çok iyidir. ama mart menekşeleri başka birşey. 1 gecede okudum. sürükleyici, heyecanlı ve çok akıcı bir roman. şiddetle tavsiye edilir.
Böğürtlen kışı adlı kitabı da okunası yazarın bir o kadar tadı damağımda kalmış kitabı. Yalnız bir eksiklik hissediyorum yazarda amA henüz ne olduğunu bulamadım. Biraz daha okumak lazım gelir...
Sarah jio kitaplarından olup, yolda izde okunasıdır. Edebi bir katkısı yoktur. Ahım şahım bir olay örgüsü yoktur ama kendini okutan kitaplardandır.