bugün

her ne kadar öğrenim konusunda ileri seviyede olmasa da şu sıralar isminin kaymağını yediğim üniversitedir.
Ekonometri bolumunu kazandigim universitedir.
ülkücü gençlerin toplu yemin ayinleri yaptigi universitedir. solcu dindar yada kürtseniz rahat hareket edemezsiniz.
Yerine Anadolu'da yeni açılmış sistemini oturtmuş bir üniversite tercih edilseymiş daha az basagrisina sebep olur mantığına yol açan universitedir.
Kimse okuduğunu üniversiteden memnun değildir lakin eski bir sakarya üniversiteli olarak şuan marmaralı olmanın sevincini yaşamıyo değilim. 5 eylülde gidip fen edebiyat fakültesi türk dili ve edebiyatı bölümüne kaydımı yaptıracağım üniversitedir umarım iyidir hoştur en önemlisi hayırlısıdır.
çok kalitesiz bir mühendislik fakültesi olan istanbul üniversitesi.
bu senenin ön kayıtları hala başlamamış üniversitedir.
insanları terörist, bizden vs. diye ayıran bir iletişim fakültesi dekanına sahiptir.
güzel sanatlar fakültesinde eski adıyla devlet tatbik-i yüksekokulunda yetenek sınavlarında ve ardından gelen mülakatlarda çok şiddetli torpil döndüğünü gözümle gördüğüm üniversite.
kadıköy'de bulunan fakülteleri ile "ulan biz de okuduk, buradakiler de okuyor" dedirten üniversite. ayıptır be arkadaş.
bugün kayıt için gittiğim üniversitedir. arkadaş öyle bir sıra vardı ki 3. dünya savaşında bu kadar adam olmaz. neyseki erkenden gittim ve hallettim işlerimi. ayrıca bedavadan paso ve bankamatik kartı verdiler. hizmet iyiymiş.
ayın 3'ü itibariyle öğrencisi olduğum üniversite. o değil de göztepe kampüsündeki yeni, mis gibi iktisat fakültesinin binası ne öyle lan? süper ötesi. net.
yarın kayıt olacağım üniversite, haydarpaşa da güzel diyolar lan.
fen edebiyat fakültesi öğrenci işlerinin afedersiniz öğrenciye b.kmuş gibi iğrenerek baktığı üniversite.

hele orda bi topuzlu abla yok mu heh geçen geldiğimde sana bi kaç söylemediğim kaldı onları da okul başlayınca dicem canım öperim.
Kendisini eğitim, araştırma görevlisi olarak tanımlayan, profesörü, doçenti, yardımcı doçenti ve daha pekçok zırvası ile öğrenci dedikleri kitleye liseli muamelesi yapmaktadırlar. Yoklama almak gibi saçma ötesi ilkel bir geleneği devam ettirmektedirler. Kampüsleri, istanbul içine yapboz parçaları gibi dağıldığı için öğrenci işleri koordinasyonu en zayıf olan üniversitelerden biridir. Lisenin üniforma zorunluluğu olmayan bir üst versiyonu gibidir. bu okulun tüm idari ve akademik personeline sesleniyorum; geberip gidiniz efendim!
Tarih 17 eylülü, saat ise 10 sularını göstermesine rağmen hala ders seçilemeyen okul. Geçen hafta ertelediniz bu haftaya tamam dedik. Tatil planlarını size göre yapıp 2 gğn önce Münihten döndüm. Ama gel gör ki bir otomasyon sistemine sahip çıkamıyorlar.
internet üzerinden ders seçimi yapılamayan üniversitedir. site çökmüş. yazık cidden.
ben okula başladığımda ders seçme adı altında bize hazırladıkları ders paketini dayatıyorlardı, sonra otomasyon sistemine geçtiler bu sefer hazırladıkları paketi online olarak dayattılar bize. neyse ki mezun olduk da her dönem başı yaşanan şu ders seçme stresinden kurtulduk.

(bkz: rezalet)
ders seçimini imzalatmak için son günün cuma olduğunu belirten fakat bir türlü sitesinden ders seçimi yapılamayan üniversitedir.
sitesi adam olmayacak üniversite. yahu arkadaş her sene aynı muhabbet. bu sefer de ders seçimi ertelenecekmiş ki bir zahmet yani. siteye girmeye çalıştım, giremedim. toplam 8 saat, yeme, sigara ve kahve içmelerimle beraber tamı tamına 8 saat buna uğraştım amk. yenile yenile yenile... f5 tuşunun yazısı silindi. en sonunda başardım! daha doğrusu öyle zannetmişim. şimdi dersler çakışmış o yüzden iki dersi tekrar seçmem gerekecek. siteye bakıyorum. evet. tahmin ettiğiniz gibi service unavailable. hay *mk ders seçiminin ya.
uygulamaları ve öğrencilerilerinin psikolojisiyle bir nevi liseyi andıran üniversite.
istanbul'un 5 devlet üniversitesinden 1 tanesi.
ders seçimleri 4 ekime kadar devam edecek olan değişik bir üniversitemiz.
eğitim fakültesinin iyi olduğunu duyduğum üniversitedir.
ömrümün 6 yılını çöpe atmamı sağlayan eski okulum. Değermiydi tabiki hayır, burdan mezun oldum diye kimse çiceklerle karşılamadı beni, aksine hala evde oturuyorum. Keşke adı sanı duyulmamış bir okulda ufacık bi şehirde gidip hukuk okusaydım, hiç değilse şimdi avukat olurdum.
güncel Önemli Başlıklar