bugün

insanı her gün markete gitmeye teşvik eder.

benim pek param olmaz, babam arada 50 kuruş veriyo çok seviniyom cips alıyom onla eme eme yiyom 21 yaşındayım, kremalı bisküviyi çok seviyom meselam ikiye ayırıp kremasını yalıyom çok zevkli oluyo geçen sene yediydim ülkerinkini, neyse bu gün markete gittim cebim 35 kuruş vardı sakız alcaktım 3 tane hemde patlatcaktım çiyniyip, tam sakızlara bakıyodum arkamdanda çalışan kız beni izliyodu biraz tırsmaya başladım heycanlandım ilk defa bi kız bana bakıyodu altıma sıççaktım korkudan, götümden ter akıyodu hemen koştum başka bi reyona gittim dönüşte önüme çıktı bu sefer kalbim durcaktı öyle bi bakıştık ki anlatamam yüreğim kaynadı çok aşık oldum biraz şansım varsa gidip konuşçam ama yapamıyom eziyim diye, utanıyom her şeyden tek kolumda yok ya o yüzden bide çirkinmişim arkiler diye sana kız bakar mı diyo napcam ya gerçekten aşk bakışı yaptık ama hissettim onu gidip ondan hoşlandığımı söylesem mi dedeme sordum götür ahıra dedi pis sapık oluo kendisi onu dinlemiyom öyle ama nede tatlıydı ya bal bal, gelişmelerle birlikte olcam inş.
seviyorsan git konuş.
tamda kızına aşık oldun derditecek durum. aşık olduğun kızın nerde olduğunu herzaman biliyosun görmek istediğin her an markete gidip doya doya bakıp seyredebilirsin.

eğer o kişi öğrenci evinde arkadaşlarıyla kalıyorsa ' ekmek almaya kim gidecek' sıkıntısıda yaşanmaz evde.
marketteki kıza yavşayıp durur , sonra da bu püskeviti bana beleşe versene gibi mallıklar oluşur .
"burası kasıyer, msn var mı ?"