bugün

eğlenmek amacı ile yapılabilir. bazen sırf biraz güleyim diye fakirleri viski şişelerine ittirir, kırılan şişelerin çıkardığı seslere doğru yönelen market görevlilerine fakiri gösterek 'bu yaptı, bu yaptı' diyerek korkuturum o parasız gönlünü.
market görevlilerinden dayak yemeyle son bulur. geçen süper marketteydik işte annem bediş ben, ben tüplü çikolata istedim emcektim onu ama annem almadı ağlamaya başladım istiyom istiyom diye, 6 aylık kardeşim bediş geldi yanıma dedi abi ben sana alcam bayramda harçlıklarımla üzülme abicim felan dedi, sildim gözümün yaşlarını böyle, sonra ton balığı gördüm, onu yiyince kaslı oluyomuşun raky gibi böyle boks yapıyomuşun çok güçlü oluyomuş çünkü içinde proteyin felan varmış, neyse onu istedim annem ağzıma vurdu bende rakı şişelerinin durduğu rafa bi çarptım 3-5 tanesi yıkıldı patladı böyle, market görevlileri geldi işte, annem tanımamazlıktan geldi benim oğlum deyil felan dedi, bunlar da döve döve beni dışarı attılar borcunu 3 gün içinde öde yoksa kafana ketçap sıkarız felan dediler çok korkuyom arkiler 3 tane rakı parasını ben nası öderim o ya peder duyarsa hayatımı sikcek.
rezil olmanın ilk adımıdır.
2.adım ise rakı şişelerinin yerlere düşüp bütün milletin size bakmasıdır.
arabayla yolda mercedese çarpmakla eş anlamlı ekonomik yıkım getirici eylem.