bir zamanların flaş et ve et ürünleri markası idi. özellikle sucuk ve salamları ile ün yapmış ve sofralara lezzet getirmiş iken daha sonra görünmez oldu.
Etlerinde bakterilerin türediği bakanlıkça tespit edilen, ama bu haberin Taraf harici hiç bir haber kanalında yer almadığı besin sağlayıcısı. Aslında inkar etmek ve diğer medyayı susturmak yerine örneğin taraf'a bugün gönderdikleri açıklama metnini bütün gazetelere ilan etselerdi benim onlara güvenim daha çok artardı. "taraf olmasa diğer gazeteler bunun hakkındaki dedikoduları yazmayacakmış, bugüne kadar kim bilir bizlere neler neler yedirdiler" şeklinde değil de "yahu, bu işin doğasındadır, zaman zaman bakteri neyin olur ama bak marka değerini nasıl koruyorlar, kendilerinde bir sorun bile çıksa halkı bilgilendirip zararlı etlerden kurtuluyorlar" diye düşünürdüm.

Bir de maret hakkında Taraf'ta çıkan haberin sebebinin "helal et" satanların pazar payını artırmak olduğu tezini savunanlar var ki onları Allah'a havale ediyorum.
koç grubu tarafından namet'e satılan marka.
"Brokoli var da maret yok mu?" şeklinde reklama sahip olan marka. hep nefret etmişimdir televizyonlardaki yemek reklamlarından, yine fikrim değişmedi.
Olanı var olmayanı var. Bildiğim kadarıyla en ucuz sucuk polonez'in tavuk etinden yapılma 4 liralık sucuğu. Onun dışında sucuklar, dört kişilik orta halli bir ailenin imkanlarını aşıyor. Bu kadar çocukları özendirici bir reklam niye o zaman? Bu reklama takıntı yapıp tepinen bir çocuğun anne babasının neler hissedeceğini düşünemiyor musunuz?

Son reklamını hiç sevmedim hem de hiç. Sağlıktan dem vur, lezzetten dem vur, fiyattan dem vur ama çocuklar üzerine oynama sakın.