bugün

Mallorca'nın 1996 doğumlu 27 numarayı giyen ofansif ortasaha oyuncusu. ilk izlediğimde Alex izlenimini verdi bana. Solak çalım desen var, asist desen var. ispanya 2. liginde şu anda 12 maçta 3 gol 6 asisti var. Türkiyeye hele şu yaştaki bir ispanyolun gelmesi imkansız ama buralarda bulunsun tabi.

ileride bol bol duyarız diye tahmin ediyorum.
Real Madrid in Barça dan önce davranıp 5 yıllığına anlaştığı ileri sürülen futbolcu.
uzun boylu ve iyi dribbling yapabilen bir on numara. bakalım yıldız olabilecek mi?
süper kupada sevillaya müthiş bir gol atmıştır.

edit: eksiliyen sevillalı heralde. hehehehe.
(bkz: adam olacak çocuk) kendisinin tanımıdır.
Gol attığını duyunca Real Madrid - sevilla maçını açmama sebep olan yıldız adayı.
Bu çocukta iş var.
müsait pozisyondaki ronaldo ya pas vermeyip golü kendi atarak real deki kariyerini bitirmiştir. ronaldo çok pis baktı ve takımdaki diğer ronaldo kankaları da adamı tebrik bile etmedi. ah be oğlum yapmayacaktın.
yeni sözleşmeyle 3 yılda ücretini 300'e katlamış olacak.

http://www.ntvspor.net/fu...-5947e85b7cf80d2cc4ef2910
Barcelona'ya aşmıştır. Hakemler bile kurtaramaz artık barca'yı.
Barcelona'ya bir kere daha aşmıştır.

#halamadrid
Kiralanmakta geç kalınmış bir yıldız adayı.
Türkiye'de böylesi galaksi.
Zidane'ın sol ayağını messi'ye benzettiği futbolcu.

"21 yaşındaki futbolcu, Asensio'ya yaptığı açıklamada Zidane'la arasında geçen bir diyaloğu "Zidane bana, sol ayağımın Messi'den sonra gördüğü en iyi sol ayak olduğunu söyledi. Bundan biraz etkilendim çünkü Messi harika bir futbolcu." sözleriyle aktardı.

Asensio, Neymar'ın Barcelona'dan ayrılmasını "Bunu çok garip bulduk. Neymar, onlar için çok önemli bir futbolcuydu ve ellerinde."
Ozan Tufan'ın ikizi bildiğin.
Adını duyurmaya devam edecek gibi görünen futbolcu. Kendisini rafael nadal önermiştir real madrid'e.