bugün

Abb de akp grubunun başkanın yetkilerini belediye meclisine devreden önergesini gündeme almadan reddeden adam gibi adam.

25 sene melih gökçek e ses etmeyenler rüzgar terse dönünce bir anda yetkilerinin gasp edildiğini hissetmiş bak hele.
2 aydır herhangi bir icraatini veya yanlış olan bir şeyi değiştirdiğini görmedik.

edit: ben şunu anlamıyorum adamı eleştirince neden hemen akpli veya 25 yıldır kan emen oluyoruz. belki 25 yaşında değilim.)))

doğru mansur yavaş 3 seçimdir aday olup belediye başkanı olmaktan başka kurşunu olmayan vasıfsız bi adam bence.
25 yildir kanını emdiniz. Aceleniz ne.
Pislikler yavas yavaş çıkacak.
ormanlık alanlara avm kurma izni vermedi diye icraat yapmıyor demiş andavalın biri. ilginç.
adam enkaz devraldı. bekle hele biraz toparlasın. ankara bu yüzden hep kaybetti işte. vatandaşın icraat mantığı bu çünkü ;

görsel
hortumların ucunu kesecek önce bir...yoluna döktükleri asfalt vergisi diyerek ankaralı vatandaşlara yansıtıyorlardı.O vergiyi kaldırdı adam.Bakan göz görür.
Adamın ilk icraatı 350 bin gayme basıp ucube bir heykel yaptırıp merasimle açtırması oldu.
Adamın ilk icraatı makam odasına Atatürk portresi asmak oldu.

(bkz: Mansur yavaş ın ilk icraatı)

Tamam anladık bok içinde yüzüyorsunuz ama sağa sola sıçratmayın.
bugün işe bedava gelmemi sağlayan adam gibi adam.

heykelini dikecekler dikkat etsin, beton fabrikalarınız o adamın billurlarına yetmez.
Şeffaf Belediyecilik Anlayışıyla Gerçekleştirdiği ilk icraatları;

görsel
mansuuur yaaaavvvaaaaş.
Ciğerimi söktün.
Çünkü kendisi izmirdeki gibi
Ne solcu dur
Ne de
Istanbuldaki gibi muhafazakar
Kendisi has be has ülkücülerin has evladıdır
Sincanlı olarak kendiyle bir kez daha gurur duyuyorum
Arkandayız Başbuğ...
görsel
Ama heykel yabdı.
2014 seçimlerinde hakkı olmasına rağmen kendinden çalınan Ankara büyükşehir belediyesi başkanıdır.

Adam her ters cevabında "2014 ü unutmadım" diyor.
AKP li değildir. Bundan dolayı bir hırsız hiç değildir.
görünen köy kılavuz istemez. insan gibi insandır. Tebrikler.
+9 gaz alma itemi.
Akitçileri kudurtmaya devam eden başkan. https://www.google.com/am...karada-o-ifadeyi-kaldirdi
severiz kendisini, güzel şeyler yapıyor ama icraat açısından ekrem başkan bir tık daha önde gibi.
Ankara iyi ki bu adamı seçti.Hem milliyetçi hem de çağdaş...Çok yakıştı Ankara'ya.
selo'nun duruşunu beğenmemesi bile gözümde imamoğlu'nun 5 adım ötesinde yapıyor kendisini.

not: imamoğlu ile defalarca sohbet etmiş ve yavaş'ı ömrü hayatında hiç görmemiş biri.
ankara’yı seçildiği günden bu güne ayağa kaldıran büyükşehir belediye başkanıdır.
siyasetçiler içeresinde güven duyduğum tek isim. tek temennim önümüzdeki başkanlık seçimlerinde Ekrem’in sosyal medya popülaritesi, pohpohlaması yüzünden geri planda kalmaması ve aday gösterilmesi.
bir devrimci olarak başta önyargıyla yaklaştığım, şimdi ise iyi ki gelmiş dedirten belediye başkanı. ankara'ya yakışır kimse. "gülüşüne kurban başganım" edebiyatı yapmayacağım elbette ama kendini bana sevdirmiş, ankara'ya seçilebilecek en temiz insandır kendisi.