bugün

+aşkım içeri girerken ayakkabıları çıkarıyor musunuz siiiiiz?? ay ne kadar banal biz ayakkabıyla dolaşıyoruz evde.

-bırak ayakkabıyı, çorapları bile çıkarıyoruz kızım; bizde ortam böyle.

ve sonra oğlan düşünür; ''lan neden ayakkabılarla giriyoruz deyip durumu kurtarmadım ki? neyse amk.''
Daha beteri bile yaşanmıştır. Günlerden bir gün pardon gecelerden bir gece sevgili yazar Gorgona o kadar yorgundur ki akşamın 11' inde kırmızı pofuduk koltuğunu kaloriferin önüne çekip eline kitabını alıp sızmıştır ve aniden telefon çalar. Arayan en yakın kankitonkisi hede ve erkek arkadaşı hödö'dür. Ne kadar uyuduğunu söylese de ısrarlarıyla onu manipüle ederler ve çığlıklar atarak aşağıda arabada beklediklerini söylerler üstünde pijama olduğunu söylese de onu öylece inmeye ikna ederler zaten evden çıkıp başka bir eve gideceklerdir. Ne gerek vardır ki. Neyse Gorgona ayakkabılarını giyerken çorabında minik bir delik görür ancak umursamaz. Hede ve Hödö'dür bunlar sonuçta. Aşağı iner arabanın kapısını açar dı dı dımmm arabada bir başkası vardır hem de sürücü koltuğunda onun bir nuri alço çıkacağını ya da nuri alço çakması çıkacağını nereden bilebilir. Bu N.A Hödö' nün kankitonkisi imiş. Hede' lere gidilir. Gorgona korkuyla eve önce girer ve hemen Hede'nin terliklerinden birini kapar. Ayıcıklı çorabındaki minik delik onu rahatsız etmektedir. Sonra topluca yatağın üzerine oturulur viskiler içilir vs. Ancak Gorgona çorabındaki minik delikten hala tedirgin bir şekilde görünmemesini umarak bağdaş kurmuştur. Sonrasında ise N.A bunu, bağdaş kurarak oturmayı, kendisine kucak açmak olarak ve ona duyulan cinsel istek olarak algılar. Sonrasında bir köşe kapmaca ve sonuç olarak gorgona'nın kurtuluşuyla sonuçlanır. Bağdaş arkadaşım bağdaş ne abazaymışsın kuzum sen? Niçin? Beynin nasıl çalışıyor? * *
Ugruna destanlar yazilan durum.
ayagini terlige isik hizinda sokarak, bir nebze rahatlayabilir.
* ulan nereden baksan defalarca başıma gelen olay. üstelik sadece manitayla eve giderken de değil. daha kötüsü manitanın ailesiyle tanışmaya gittiğim de bile başıma geldi. zaten başta çok çekindiğim için gitmek istemiyordum ancak beni dışardayken yemeğe davet etmeleri eve gidip çoraplarımı değiştirme fırsatı vermedi. ben durumu tabi izah edemedim. şimdi gelmeyim diye diretiyordum ancak ne kadar laf döktüysem hepsi boştu. o kadar çok ısrar vardı ki artık geri dönülemezdi. kapıya geldik, zile bastık. evin kapısını kardeşi açtı. kapıda evin annesi ve kardeşi güler yüzle karşıladılar. buraya kadar her şey iyiyken ayakkabıyı çıkardım.

amaaaaan tanrım o da ne ? baş parmak resmen çoraptan çıkarak bağımsızlığını ilan etmiş. bunu gören küçük kardeşi ne dese iyi ?

'' aaa anne bak yoky abinin patatesi çıkmış''

patates ne lan, o kadar utanmıştım ki direk elimi yıkamak için lavaboya gittiğim de direk çorapları değiştirdim. sağ ayağımda ki çorabı sol ayağıma, sol ayağımda ki çorabı sağ ayağıma taktım. bakın bu taktik çok iyi bir taktik ha. böylelikle delik taraf diğer ayağınızda küçük parmağınızın olduğu yere geldiği için anlaşılmıyor.
Size abi tavsiyesi, eve girer girmez ben lavaboya girim dersin,terlik varsa hemen ona atlarsin, banyoda yeri islatip suya basarsin ve corabi cikaril cop nerde diye sorup cope atarsin. Kiz kurutalim vs der ama sen de ayak sagligima onem veriyorum giyemem tekrar der atarsin cope. Copu karistircak hali yok ya lan kizin sonra bulup aaa yirtikmis desin.
daha da kötüsü "manitayla eve giderken "belki sevişirim" donu giymediğini hatırlamak" olan durumdur.
ezan okundu abdest aliyim, diyerek coraplar derhal cikarilmalidir.
normal anlamdaysa hayatın doğal olgularından biridir , belki biraz gülüp geçilir

ama argo anlamdaysa çorabın yırtık olması bu çok ciddi bir sıkıntıdır , allah analı babalı büyütsündür.
Geçenelerde geldi başıma ayakkabıyı bi çıkarttım baş parmak selam aleykim diyor. Hemen katladım parmağı, dedim tuvalet nerde bi çiş edeyim. Gittim çorapları çıkarttım hemen koydum cebime kız diyor çoraplarını niye çıkarttın. Dedim ben çorapla evde rahat edemiyorum. Bu seferlik böyle yırttık bi dahakine yedekli gidicem her ihtimale karşı.
hatırladığına göre biliyorsun demektir. ya hu insan yırtık çorabı niye giyer ? hadi kokmuş olabilir desen anlarım ki daha önce başıma geldi. hemen wc ye gidip apartman boşluğuna atmışlığım var.
insanı üzer. Nasıl kurtulurum derdine düşersiniz. Evet.