bugün

bi zamanlar penguen'in resmi internet sitesinin üst köşesinde olan linkti.direk bir çöpçatan sitesine yönlendiriyordu site de karı yoktu doğru düzgün o da ayrı bir konu. *
tiklasak nolcak hadi buldu diyelim o da bırakıp gidicek bigün... boşver...
+ manitası olmayan tıklasın yazıyordu, tıkladım ben de.
- eee, sonuç?
+ sonuç elde var sıfır oğlum. yine sap gibi kaldık.
- sen bir de face'ten tıkla. bir kısmet çıkar belki.
+ evet, öyle yapacağım. hem sözlükteki kızlar çirkin olur.
en azından 'nah işareti' yapan bir resme yönlerdirmesinden daha iyi olan bir link*.
abazan mıknatısı, her tarafından spam akan internet linkine verilmiş spot yazı. ancak bir abazan bu spot a tıklayıp da karı göremezse vay o siteyi kuran adamın sülalesine. adam girince karı görmek ister. karı da karı gibi olmalıdır ayrıca karının sırtından sopayı karnından sıpayı eksik etmiyeceksin. hem karı dediğin nedir ki, kemiksiz otuz kilo. bunun dışında karıyı karı yapan kalçasıdır. hem karı nedir ki? elini sallasan ellisi. zaten bütün karılar o siteye yazılıyormuş gelip o abazan beni de görsün, benden iyi karı mı varmış bu dünyada diye. karıya bak be...
manitası olmayan yazarlara pezevenklik yapması amaçlı açılmı$ gibi görüken bir başlık ama alakamız yoktur.hayat güzel, dı$arda kızlar akıyor sanaldan manitada neymi$ ?
(bkz: olanların başı mı kel).
Belkide bu söz sayesinde tıklanma rekoru kıracak başlık. Ben ki manitadan çok çekmiş ve sonunda yalnızlıkta kendimi bulmuş biri oalrak tıklamış bulunuyorum
(bkz: bi am için heyecanlandın itiraf et)
daha manita yok ne tıklaması gibi bir cümleyle karşılık verilebilecek link ve ya herhangib bir zamazingo. *