bugün

bu tür erkekler kurbanlık koyun kesemeyen tiplerden oluşur.
şu rakıdan bi icemedik lan yazıklar olsun kaderin böylesine.
Aile babası olamayacak erkektir. Pazarları ailesini pikniğe götüremeyen erkek de ne bileyim...
karnı doymadan mangal partisini tamamlayacaktır. lan sırf bunun için aylarca pratik yaptık biz be. o mangalı yakıp başında durmadıkça etlere sadece uzaktan küçük emrah gibi bakarsın. mangalın başındaki adam tam doyar diğerleri karnı guruldaya guruldaya evlerine döner.
bariyerli pedlerden hoşlanır.
Yakmayan diyelim ona.
Şimşek çakınca çığlık atar.
Tüplü mangallar var şimdi takılmayın pek.
Yani Adanalı değilse benim gözümde erkek değildir. Şaka bir yana, öğrenin arkadaşlar ya, yarın aile babası olduğunuzda eşinizi çocuğunuzu pikniğe siz götüreceksiniz.
vurduruyordur. belki de yani.

her ihtimali düşünmek lazım.
Mangal yakmak Eniştelik kurumunun asli görevidir. Enişte olmayan erkek mangaaldan sorumlu tutulamaz.
0:00 0:02
Ilıktır, vurdurmaya yer arıyodur, pembe panjurlu ev hayali kuran erkeğimsidir.

Bunlara kız bile verilmez ya. Acıyorum böyle kertenkelelere.
Barbekü yakiyordur.
(bkz: hibrid erkek)
Çizgili pijaması ve atleti yoltur.
(bkz) hiç yarım kilo et alıp da mangalda yakamamış gariban anadolu çocuğudur.
iki adet dal parçasıyla yakabileni evladır.
adanalı değildir.
Babamdır. Kültüründe yok.Ben yakarım
bunu yakamamayı bi karizma göstergesi sananlar var. erkek dediğin her şeyi becerebilmeli. yakabilsin ana gene istemiyorsa yakmasın.
Mangalla uğraşmayan erkektir. Yemeyi daha çok sever. Bu insanlar eylem değil düşünce adamıdır.
Aslında akıllı adamdır biz yakıyoruz da ne oluyor.

Bütün gün his kokarak geziyoruz.
Önce mangal nasıl yakılır?

Mangal var ise, kurulan bölgede yeşil alan olmamasına dikkat edilir. Sebebi, mangalın altı yansıyan sıcaklıktan ötürü yeşil örtüyü yakacaktir.

Mangal Yok ise şayet, varsa daha önce yakılmış yerde ateş yakilmalidir. Taşlar yardımı ile v şeklinde çevreye kıvılcım sıçramasıni önlemek önemlidir.

iş bu Bu bilgiyi verdikten sonra;

Genelde bu bireyler salata hazırlarlar.
Hoş, onuda beceremezler ya neyse..
Vurduyordur.