Erkeğim demezse sevinirim.
sobalı evde büyümediği içindir.
ateş yakmak için deneyim gerekir, erkek olup olmamakla alakası yok.

not: 20 senem sobalı evde geçti, değil mangal roma'yı yakarım.
görsel
Vurduruyordur.
Dibini dövdürmüştür.
Mangal yakamayan erkek maalesef eksi puan ya.. Bunu bilmek lazım..
Erkek sevgilisi vardır.
sevdiceğine ve babasına güvenen kızlar gibi ılıktır deyip, linçlenmek istiyorum.
malzemeler:
- küçük tüp
- pürmüz lambası
- kibrit

kibriti çak, gazı hafifçe aç.. çok açarsan gazın hızı kibriti söndürür.
alev alınca gazı biraz arttır, alevi kömürlerin üzerinde gezdir..
önce sana en uzak olan kömürlerden başla çünkü geriye doğru geldiğinde elinin, ısınmış olan kömürlerden yanmaması gerekir..
6 dakika sonra kor halinde kömürler elde edersin, komşuları dumana boğmamış olursun, kor haline gelmeyen kömür olmadığı için de yenilen et kanserojen hale gelmemiş olur..

budur mangal..

içeriğe gelelim..
kömürü çok abartmaya gerek yok, hüsamettin baba hayratı değil bu.. yeter kadar kömürü koydun, yaktın.. ilk posta ettir.. sonra arzu edilirse çeşniye gidilir.. ikinci posta kanat vesaire olabilir.. en son temiz bir kokoreç atarsın, iki dilim.. ya da böbrek gibi "canı ne ki, bunun" diyebileceğin, kolay pişen şeyler..

milletin aklını almak bu kadar basittir, bana göre..
Kömürün üstüne gazete kağıdı koyup yanmasını beklerler. Heee aq hemen yanar. O kömürü kuru çalıyı çırpıyı dizmek sanattır.
(img:#2313489)
Üretici değil tüketicidir.
Ne işe yarar diye düşündürecek erkektir. Evet.
Medenidir.
Gitsin bulaşık yıkasın.
NASA tarafından incelenmesi gerekir. Erkek olduğu kesinleşir ise kendisine iki çift sözüm olacak.
Beceriksizdir. Tembeldir.
Ben bir aralar yakamıyordum daha doğrusu bana vermiyorlardı mangalı sonra dedim lan kale bir dene ne çıkar bir yaktım nar gibi oldu. Sonra hızımı alamayıp odun ateşinde semaver yaptım. Sülalem rahat.
mangal yapamayan erkek balkonsuz ev gibidir.
Vurduyordur.
Önce mangal nasıl yakılır?

Mangal var ise, kurulan bölgede yeşil alan olmamasına dikkat edilir. Sebebi, mangalın altı yansıyan sıcaklıktan ötürü yeşil örtüyü yakacaktir.

Mangal Yok ise şayet, varsa daha önce yakılmış yerde ateş yakilmalidir. Taşlar yardımı ile v şeklinde çevreye kıvılcım sıçramasıni önlemek önemlidir.

iş bu Bu bilgiyi verdikten sonra;

Genelde bu bireyler salata hazırlarlar.
Hoş, onuda beceremezler ya neyse..
Aslında akıllı adamdır biz yakıyoruz da ne oluyor.

Bütün gün his kokarak geziyoruz.
Mangalla uğraşmayan erkektir. Yemeyi daha çok sever. Bu insanlar eylem değil düşünce adamıdır.
bunu yakamamayı bi karizma göstergesi sananlar var. erkek dediğin her şeyi becerebilmeli. yakabilsin ana gene istemiyorsa yakmasın.
Babamdır. Kültüründe yok.Ben yakarım