bugün

dedi ve bim'e koştu.
Bu kartı al götür bime çatır çatır ye. Zamanı gelince oyu başka partiye verirsin. Nereden bilecekler amınakoyim.
Alma demiyorum. Hobi olarak yine al.

Bu arada nerden temin edebiliriz?
malum parti, malum şahıs, malum iktidar...

fetöcüler gibi götünden konuşan adamlar bastı ülkeyi.

adamın ihtiyacı o, tabiyki ona oy verecek. daha iyi bir çözümün yoksa çeneni kapatmalısın bence.

ideolojisi başarılı olamayan kim varsa, halkı suçluyor. ne yapsın yani adam? aç kalmıyor, karnı doyuyor diye ona oy veriyor. ülkede kapısında CHP yazan tek bir hela bile yokken bunları gelip burada konuşmak çok salakça bi davranış olmaktan öteye geçemiyor.

bence artık yapacak şeyleri olmayanlar susmalı...
Savaşta her şey mübahtır. malum savaşın ortasındayız az bile yapıyorlar herkese cip alsalar daha makbuldür.
seçim rüşvetini geçtim yapmayan parti kalmadı akp nin ki ayrı boyutta çünkü bazı olaylarını biliyorum. bu seçim zamanı yapılan sözde yardımlarla ilgili.

konunun şu tarafına odaklanıyorum. önceden şu 200 tl ne büyük para denirdi. çünkü alım gücün yüksekti ve torbalar dolusu şey alabiliyordun. şimdi ise bu 200 tl büyük para olarak gözükmüyor. alım gücü düştüğü için. asıl sorun bu bana kalırsa.
Rüşvet bir ahlaksızlıktır.
Rüşveti yaratan veren en büyük ahlâksız değildir, rüşveti alıp onu büyüten besleyen normalleştiren asıl en büyük ahlâksız onlardır.
Bu insanlar lanetlenmelidir.
+1imle ben de bu kampanyaya katılmak istiyorum.
Kaynak gösterilsin lütfen.