seksle biten bir girişim. makyaj yapmamış kızın mutlaka bir sıkıntısı vardır.

- hasta mısın?
+ yok yaa canım sıkkın. mert'le kavga ettik, eşlarımı toplayıp annemlere döndüm
- hadi ya... iki şişe şarap alıp bize gidelim istersen. bende kalırsın, sohbet ederiz
+ olur meriç yaa. sen de olmasan...
bi diğeri de şişman kadına hamile misin diye sormaktır. çok büyük bi pottur.
Sarışın insanların yaşadığı problem. Bazı insanlar abartı olmasa bile en azından ya gözüne ya dudağına bir şey sürmezse hastalıklı gibi görünebiliyor. Boya badana yapmasına gerek yok.
Densizlik, terbiyesizlik ve aptallık.
Bana makyajsızsın ciddi olamaz mısın diyorlar. Hiç yapmadığımdan mütevellit bana denk gelmeyen soru.
hepimizi bu makyajlı hallerinize öyle bir alıştırdınız ki sizi doğal halinizle görmeyi yadırgıyoruz. bu sizin eseriniz bayanlar

kızımı öpüyorum yoksa kimyasal bombardıman mı yalıyorum belli değil amk.
Bugün başıma gelen şey. Moral bozuyormuş.

Hasta mısın çok beyazsın dedi bir arkadaşım bana. Makyajsızlıktan değil de öyle olmak moralimi bozdu. Son 4 senede 4 kere falan makyaj yapmışımdır. Makyajım da eyeliner ve ruj yani rimel bile yok.

Hep diyetten. 2 ton açıldım demiştim. Soğuk da tabi baya. Beti benzi atıyor insanın. Neyse şimd mavi pembe saçlarımı siyaha boyamaya gidiyorum. Siyah beyaz bir filmde oynamak hiçnir zaman kolay olmayacak, her zaman gök mavisi ve uçuk pembelerden feragat etmeyi gerektirecek.
bir kez başıma gelmişti. gören de üç beş kat boya badana yapıyoruz sanar. müzik öğretmeni bir arkadaşım kantinde görmüş beni ayy sana ne oldu hasta mısın gel pudra falan sürelim sana ruj sürelim ne olmuş sana diyor. ne olmuş bana diye düşünmeye başladım baya sinirim bozulmuştu. sabahın 7 sinde kalkmışım ayakta gelip okula kendimi zor atmışım. 6-7 saat uyumuşumdur tabiki ruh gibi olacağım kızım ne bekliyorsun. bu arada o kız da her gün imaj değiştirirdi. kızı ikinci gün tanıyamazdık kantinde biri bana gülüyor ama bu kim bilmiyorum . nasıl bir tarzsa artık bak şimdi aklıma geldi gene swh.
tam bir hayvanlıktır yapmayın diycem ama en başta ben yapıyorum eheheh.
isteyerek yapmıyoruz ki kötü bir şey olsun. aksi takdirde bu soruyu öğretmenime sormazdım zaten. kadına neyiniz var uykusuz falan mısınız diye soruyordum kaç defadır ,en son dedi makyaj yapmadığım zaman soruyorsun bu soruları.
Belki de hasta olduğu için makyaj yapmaya enerji bulamamıştır ondan yapmıştır diye düşünmektir.
Yaparım.
Her gün suratınıza badana boya çekerken, pasta cila atıp kaportanızdaki yamukları düzeltirken bu kimyasalların cildinize ne kadar zarar verdiğinin farkında değilsiniz. Makyajsız görünce tabi ki yüzünüze vuracağız gratis soyguncuları.
Makyajsız kızlar kazanacak!!
+Senin geçen gün yanakların kırmızı değil miydi defne
-neden sordun?
+Şimdi Matta yoksa doğal değil miydi?
-nerden çıkardın hastayım ondan ya
+Ee senin tenin bronz da değilmiş
-hastayım ya işte
+Allah Allah senin göz torbaların da var
-hastayıııımm laaan!!!
+ehhe kız harbi zombi çıktı (topuk).
bir hasta mısın diyen kıza makyajsız mısın diye sormak değildir.
Sorması çok normal.

Küçük dokunuşlarla yeni yüzler oluşturuyorlar mk en garibi de bakınca makyajsız sanıyorum

Az makyajlı görünme makyajı diye bişi var
Bir ara bununla ilgili pot kırdım. Suratı asık,yüzü çökkün ve değişik bir ruh hali vardı. Demek ki makyaj mutlu da ediyormuş.
Dayak yersiniz amk
kadina yapilmayacak 10 kusurlu haraketten biridir bu.