bugün

kırk yılda bir anca yaparım ay uğraşamam seven böyle sevsin.
Kadındır o, kadın.
Bağyan deyip, lümpen kibarlığı yapmaktan vazgeçin!...
Öncelikle, bayan değil kadın.
Benimdir. Suratımda maske varmış gibi hissediyorum makyaj yapınca. Bir de bir insana bu kadar mı yakışmaz makyaj hadisesi. Merakım da yok zaten. Makyajla sokağa çıkmam, evde bile gezmem. Bir de esnedin gözünden yaş falan geldi panda yavrusuna dönüşüyorsun. Ruj zaten çok rahatsız edici, hani tavuk yersin dudaklarında yapay bir his oluşur ya, nefes almıyormuş gibi hissedersin. Öyle hissediyorum. Şu yıllardır caps ortamlarında dolanan makyajlı maymuna benziyorum makyaj yapınca. Benden uzak olsun mümkünse.
Aranandır. Lan doğal haliniz daha güzel.
Özgüveniyle maşaallah dedirtecek kadındır. Helal olsundur.
gerçekten güzel olan bayandır ey ahali .
Bi öğrenemediniz kadın demeyi.
Azcık renk vermekten bişicik olmaz makyaj zaten güzele yakışır çirkine ne sürersen sür çirkin yine çirkin okeeeyy...
Kırk yılda bir kere yapmasa da 3 saat sürmeden silen bayandır. Benimdir.
bayanın hasıdır .
Yapmacik buluyorum ben ya
Makyaji silindiğinde demek ki çok çirkin biri diye dusunuyorum
Benim icin de boyle dusunulmesini istemedigim icin ve usengecligimden dolayi yapmiyorum.
Doğallığına ve güzelliğine güven duymaktır..
Kendini doğal hali ile daha güzel bulduğu için makyaj yapmayı tercih etmeyen kadındır.

Ama bazıları var ki makyajsız hiç bişeye benzemiyor onlar yapsın tabi.
makyaj yaptığını unutunca eli gözüne giden ve ortada panda gibi dolaştığı için sevmeyen bayandır. en azından ben öyleyim. gözlerim sürmeyi akıtmaya zaten meyilli bir de ben müdahale edince korkunç oluyorum.
Kadındır o.
en sevdiğimdir buyursun gelsin iki sohbet edelim.
en sevdiğim bayandır.
makyaj gerçekten de rezilliktir.
Ya cildine güveniyordur ya kendine.
badanacı değildir, adamdır...

bu arada bayan ney lan. kız deyin, kadın deyin, ne bileyim karı deyin...
güzel görünmek ve hissetmek her bayanın hakkıdır. eğer kendisini öyle daha güzel hissediyorsa, sevmemesinde bir anormallik yok.
güzelliğine güvenen kadındır.
Doğallığı tercih eder. Geçen arkadaşımla derste konuşuyoruz (çok aykırıyız vuhuu), arkadaş şu kızlar var ya dedi, evet? dedim. Saçlarını kesseler hiç bir numaraları kalmaz dedi. Güzellikleri bir makyaj temizleme mendiline, bir makasa bakar yani öyle mi dedim. Evet dedi. Ben bir rimel sürdüm çıktım dedi.

Yani mesele arkadaşın da kast ettiği gibi makyaj olmadan ve saçlara aşırı özen göstermeden güzel olabilmekte arkadaşlar. Kahretsin ki biz bu konuda oldukça başarılıyız. Şaka şaka. *
Ağır orosbu çocuğudur.
Dogalliga onem veren bayandir.
Salak ve bıyık abırakmayı sevmeyen erkek gibidir.