bugün

gerek duymuyordur, doğal haliyle de kendisini güzel buluyordur.

aşırı makyajdansa yapmaması daha makbul.
doğallık her zaman güzeldir...
kendine güvenen kızdır. boyaya badanaya ihtiyacı yoktur. evet.
(bkz: ben)
Ben kısaca ben .
Kişinin kendini güzelleştirmesi için illa makyaj malzemesi kullanması gerekmez. Vücut bakımı için doğal yöntem kullanan insanlarda vardır.
Makyaj yapmayı beceremeyen, uğraşamayan ya da doğal hali daha güzel olan kızdır.
Evet ben oluyorum o. Yüzüme bir maske takmış gibi hissediyorum makyaj yapınca. Caps ortamlarındaki makyajlı maymuna benzemekte cabası.
Ruh halime göre yapmamayı tercih eden bendir.
Makyajsız çekicilik diye bir şey var, kendine güvenden gelir, ben buyum mesajıdır.
Kısacası masumdur.
yoktur

ama her gun makyaj yapmayan kiz vardir.
ben ben ben.
düzgün bir kızdır. makyaj yapıp yüzünü gözünü boyamaz. evet.
bebek gibi cilde sahiptir.
Yaklaşık 3 aydır yapmadım mutluyum huzurluyum.
Yaklaşık 3 aydır yapmadım mutluyum huzurluyum.
Tercih meselesi. Tabi bunu tercih etmenin kendince mükemmel sebeplerini tartışmanın lüzumu yok.
Göz makyajı makyajdan sayılmazsa benim. Aslında istiyorum ama ugrasamam ben tembelim.
nadir bulunur. bu bayanları bulan kişilerin değerini bilmeleri rica olunur. belki geri kalan bayanlara örnek olur.
Eskiden bendim. Şimdi tek değişen ruj(bazen lip gloss) ve rimel oldu. Kat kat badana sevmiyorum, rengarenk far sevmiyorum.
Bakımlıdır da ondan. Çevrem de tanıyorum bu tür kızları. Doğal güzellikten yanalarmış.
Ben. Ne var ki yani? Cilt öldürmek maksimum 3-5 saatliğine - nazarımda - maske takmak, olması zorunlu iyi bir şey mi?
Ya çok güzel ya çok çirkin yada çok dindar dikkat edilmesi gereken kelime "çok".
20 yıldır zorlamalar ve bir gün haricinde içinde bulunduğum grup. zorlamalar 7 gün desek +1 ile 20 yılda 8 günlük fireyle üyesiyim kendisinin. hatta bence onur ödülü falan da almalıyım. rekor olmalı bu. en azından çevremdekilere göre.
sanırım bu nedenle özgüvenim yerlerde. bir kutu boyayla da özgüvenim yerine gelecekse gelmesin, çok lazım değil.

edit: maske takmış hissi de var tabii. bir de varlığını unutup pandaya dönme korkusu var.
candır.
Ya bakın size yemin ediyorum burada yok güzel yok özgüven sahibi yok sade yok bilmem ne diyorlar fakat yanlarındaki kız modeli genelde aynen şu şekilde oluyor ; platin sarısı yanmış saçlar,kerhane kırmızısı ruj 3 kat fondöten, rimelden topak topak olmuş kirpikler, tercihe göre lens, abartı takılar. Canlandı di mi gözünüzde?

Genel diyorum genel hepiniz değil tamam.
Makyaj yapmaya üşenen kız da olabilir.
Üşengeç kızdır.
Cidden sırf üşendiği için makyaj yapmayanlar var.