bugün

dis ağrısına on numara gelen bir ilaç teşekkürler majezik.
ağrı kesici grubunun tarkanı.
1 tanesi acı-ağrı dindirir. 2 hayat kurtarır.

3 ölümden beter.
Fazla içmeyin mide ülseri yapar.
kadın cinsinin uzun süre ağrı kesici kullanması, bunu alışkanlık haline getirmesi, giderilemeyen duyma sorunları yaratır.
genelde kızların adet sancılarını geçirdiğine yönelik duyumlar aldım.ama ben migrenim için kullanıyorum.ağrı kesiciler içinde en sağlam olanıdır.
Ağrı kesicilerin kralıdır.

Ha fazla kullanmamanız şiddetle tavsiye edilir.
Diş ağrısına birebir olan ilaç.
güçlü bir ağrı kesici olduğu gerçektir. bununla beraber mideye aşırı zarar veren ilaçlar grubuna girer. bu sebepten ötürü majezik ve benzeri ağrıkesicileri başka ilaçlarla ya da gene ağrı kesicilerle kombine yazan doktorlar genelde yanına bir mide koruyucu ilaç yazarlar. majezik, apranax , nexpro, naprosy, aleve, dufen gibi ilaçları çeşitli diş , kas , ve eklem ağrıları sebebiyle zamanında reçeteli olmak üzere çok kullandım. son 2-3 yıldır mide ülseri olmam sebebi ile ağrının şiddeti ne kadar yüksek olursa olsun bu tarz ilaçları kafama göre almıyorum. doktor yazsa dahi mümkün mertebe az kullanmaya çalışıyorum.
buradan yaşı genç arkadaşlara tavsiyem bir ağrınız varsa ve doğal yollardan ağrıyı bastırabiliyorsanız (örneğin zencefil, kekik, nane çayları gibi) doğal yolları tercih edin. ağrınızın şiddeti dayanılmaz boyutlarda ise kafanıza göre güçlü ağrı-kesiciler kullanmayın doktorunuza başvurun. lisede ergenlik dönemimde dişim ağrıdığı için 12 tane apranax, majezik karışık olmak üzere, 2 saat içerisinde, geçmeyen ağrım yüzünden atmış ve sabaha kadar ağlamaya devam etmiştim(yani ağrımı dindirmediler). durumumun zaten ağrı kesiciyle falan bir alakası yokmuş. diş kökünde oluşan kist apse yapıyor, apseden oluşan şişkinlik diş kökündeki yoğun sinirlere baskı yapıyor. doktor baskı azalsın diye apseyi patlattı ağrı anında azaldı ve yazdığı 2. antibiyotik iğnesinden sonra ağrı neredeyse kayboldu. yaşlı tonton amca olan doktora gece 12 tane apranax ve majezik attığımı söylediğimde önce inanmadı sonra "aptal mısın evladım sen? neden bilmediğin şeyleri böyle kullanıyorsun, intihar girişimin başarısız sonuçlanmış"dedi. biz de ergenliğin verdiği cesaretle doktora bünyem kuvvetlidir minvalinde bir şeyler saçmalamıştım. yani kısacası doktora gidin arkadaşlar üşenmeyin sağdan soldan duyduğumuz şeylerle kendimizi tedavi etmeye kalkıyoruz, doktora gitmeden ağrı kesici atıyoruz ağrımız dinmezse ancak gidiyoruz. doktorun dediği gibi bilmediğin şeyleri neden kullanıyoruz aptal mıyız?
Nsaii kullanmayın kullandırmayın.
Şiddetli ağrı keser.
grip oldugumda bile içtiğim ilaçlardan biri.
kullanmayin, kullandirtmayin. ayni etkiyi yaratabilecek agri kesiciler varken midenizin icine etmeyi kendinize reva goruyorsaniz kullanın tabii, siz bilirsiniz.
Boyu küçük işlevi büyük güzel bir ilaç.
Ağrı kesiciler tedavi etmez. Bunu asla unutmayın.
Midenizin ebesini öpmek istiyorsanız için derim.Etkili ilaçtır evet,ama başka bir ağrı kesici için derim.
Her insanda mide ağrısı yapmaz. Bazı insanlarda yaptığı doğru. Ama güçlü ağrı kesicidir. Dolorex ı dene oda iyidir özellikle dış için.
Ağrı yapan ağrı kesicilerdendir.
tok karna için biraz olsun korur mideyi. acıdan kıvranırken mecbur içiyorsun bir iki.
boku da karartıyor.
Kendisi küçük, etkisi büyük olan mavi haplar.
Majezik yüzünden hastanelik olan insan tanıyorum.

En ağır ağrı kesicidir kafanıza göre içmeyin.
Böbrek düşmanı. Bırakın başınız ağrısın ama şu ilaç, ilaç değil zehir sanki.
Diş ağrısı için mucizevi bir ağrı kesici.
Lakin fazla kullanım sonrası artık etkisi kalmıyor.
Muadili aciliyetle aranır. Apranax falan asla yerini tutmuyor.
Piyasadaki en kral ağrı kesici olan ilaç. En geç 3 dakikaya eser bırakmıyor ağrıdan.
Askerde dolabımdan çıktığı için astsubaydan bir süru laf yediğim ve üstüne 1 hafta çarşı cezası yediğim ilaç.