bugün

hoşgelmiş yazar. inşallah kızdır
sözlüğe üye olurken dikkat edilmesi gereken hususları okumamış sözde yazar.

açtığı forum/chat tarzı başlığa da sözlük jargonu klişesi bir ekleme yapıldığında yeşillendirip ''sorunlu musun?'' falan diyor. enteresan. sözlüğün namusuyla oynayanlardan, arada da ilgilere ''kıps'' çakan bir üye. hadi yine iyisin nickaltın oldu.*
https://www.youtube.com/watch?v=3-gsMd9VsZc
Organ nakli cümlesini duyunca korktum kapattım. Ama güzel sesi var maşallah.
görsel
iki kişilik bir opera salonunda bana sabaha kadar şiir okuması gereken yazar...
Gereksiz bir melankolisi var.

Duygusal şirine.

Yine de sözlükte parmakla gösterebileceğiniz bir hanım yazar.
Önce bir tıraş ol, sonra kravatını düzelt, elini cebinden çıkart ceketini ilikle ki ciddiyetin belli olsun. Evlilik teklifi böyle sünepe sünepe yapılmaz. Karşındakine biraz saygın olsun.
bana “lubunya ne ola ki” diye google açtıran bir içerik oldu bu.
insan bir geri geldim der cicikuş çipetpet.
Bana göre gerçekten güzel olan bir sözlük yazarı.
öyle biri mi varmış?
sözlüğün en güzel kızı değildir, bu iddiada bulunanlar ağır abazandır, itibar edenin ve bunu güzel görenin gözünün gönyesine yazlık kışlık bot atayım.

tramessi olduğu tarafımca onaylanmış sözlük yazarı.
Böyle bir yerde, toplumda Güzelliğiyle gündeme gelmesi normal olan yazar. Güzelliğin fazla değer gördüğu bir yerde zekanın ve bilginin de güzellikle anlam kazandığı doğrudur.
Bilgi de zeka da asil bir güzelliğe yakışır zira.

Bence hep birlikte ağzınızın suyunu silin, onun faydalı entrylerinden nemalanın.
Güzelliği sizin için değil dostlarım, yalnızca kendisi için.
sünnetinde çeyrek takmıştım.
Sevdiğim yuzırlardan
Haaa kim elini tutmuş, nerde tutmuş bilmem. Kim bilir kim.
görsel
Bugünkü kombini güzel olmuş ama yatağın üzerindeki kıyafetler... Neyse yine bizimlesin *
görsel
seks mi lan burası, kukolt mukolt falan.

de hadi gidin başka yerde eğlenin.
En çok beni sever.
Canım pampam.
ellerinin zarafetini görünce ayaklarını merak ettiğim bir yazar.
Alarmdan önce uyanan yuzır. Çok disiplinli bazen yürüyüş kararı bile sayarım dedi.
bu yazar (bkz: cicikuscicikus) nicki ile daha kaliteliydi sonra (bkz: kanadikirikkus) oldu kalitesi azaldı bu yeni hesabıyla kalitesi minimum düzeye inmeye başlamış birde eskiden tanıyacaktınız bu yazarı.
Marcus reyiz'den ayrıldıktan sonra, ertesi gün sözlüğe yeniden fotolar atmaya başlamıştı. Sonra da ne zaman görsem onu kötüler; sözlüğe kız araklamak için kullanıyordu. Sanki kendi çok şey.

Marcus u yedirmeyiz.
isminin anlamı "nemesisi tutmak" demekmiş. bizim dilde ona başka bir şeyi tutmak derler ama olsun bu da iyiymiş.