bugün

Yarraktan hallice şarkılarıyla efsane olduğunu zanneden, ancak esasen dünyanın görece daha muhafazakar olduğu zamanlarda meme falan gösterdiği için vasat bölgelerde bir üne sahip olan dandik şarkıcının kendini efsane sanması durumu.
Madonna boktur.
Efsane falan görünce Maradona okudum lan.
efsane falan zannetmesi değil, kadın efsane zaten. siz ne anlarsınız sanatçıdan müzikten. MADONNA EFSANEDiR,hatta TANRIÇADIR.
Öyle efsanedir ki lady gaga'ya laf atacam diye kendini paralar. Düşün bak lady gaga dipse bu çukur oluyor haliyle.
Bugün pop dünyasına salınan her çıtır Madonna'yla karşılaştırılıyorsa, Madonna'nın yeni varisi ilan ediliyorsa Madonna pop müziğin efsane ismidir. Boktan şarkıları olduğu kadar harikulade şarkıları da vardır, boktan albümleri olduğu kadar harikulade albümleri de vardır. Bu Metallica için de geçerli, Elvis için de. Madonna 30 yıldır müzik dünyasının içinde ve hala her hareketi olay yaratıyor. Efsane değil de nedir?.

Böyle salak başlıklarla kendinize güldürüp kestane durumuna düşmeyin lütfen.

Ki ben Madonna hayranı bile sayılmam, kadının hiç sesi yok ve beste de yapamıyor. Ama kendi alanında bir efsane, bir mit yarattığı gerçeğini değiştirmiyor benim düşüncem.
süzme salak bir başlıktır.

ulan ben onun fanı falan değilim fakat bugün o çok beğendimiz popstarların varlığını yine madonnaya borçluyuz.

her yeni çıkıpta kısa sürede yükselen çığır açan şarkıcılar niye sürekli madonnayla kıyaslanıyor??

kadın 80'li yıllarda müzik sektörüne girip 30 sene boyunca ayakta dimdik durmuş ve efsane , ikon gibi vs. övgülü övgülü kelimelerle anılmayı hak etmiştir.

not:lütfen şu kraliçeyi balon gibi ilk başlarda şişen sonrada birden patlayan lady gagayla kıyaslamayın.
evet efsanedir. çok güzel kadın. güzelliği yeter. kıskan.