bugün

bu sıralar fazlasıyla abartılan durumdur. tv den izlenen milli maçlarda olsun, süper lig maçlarında ya da şampiyonlar ligi maçlarında abimiz yırtık dondan çıkar gibi çıkıp mesajı koyup gitmektedir.
yok mazot 1 ytl olacak. öss kalkacak, cumhurbaşkanını halk seçecek.
yememektedir anadolu çocuğu. reklama harcadığın paraya yazık cem abi diye söylensek de bizler kendileri duymamaktadır.
umut fakirin ekmeği misali uzanın son debelenmeleri bunlar.

kendisine hatırlatmak isterim ailesinin geçmişi pek de parlakmış.seçim için eğer miting yaparsa infialle sonuçlanıp binlerce kişi tarafından linç edilecek kişidir kendisi.*
(bkz: gıdada kdv kalkacak)
nasil dikkat cekecegini bildigi icin maclarda reklam veren eski dalavereci yeni siyasetcinin hegamonyasidir efendim. Futbol maci yayinlarinin nasil ragbet gordugu su goturmez bir gercek ve bu dalavereci sahis da bunu cok iyi bildigi icin siyasi propagandasini cok iyi yapmakta. Sen ben dalga geceriz, biliriz ne mal oldugunu da azizim, bu ulkede 30 kusur milyon secmen var. Bu adamin gecen secimlerde %7 oy aldigini unutmayalim, sirf yakisikli diye oy veren insanlari biliyorum. Yalan veya dogru, orasi tartisilir ama adam kuralina gore oynuyor. Koalisyon ortagi olmazsa sasirmam bu secimlerden sonra.
(bkz: hegemonya)
adam açık sözlü harbi dobra dobra. güzel bir gelecek için.***