bugün

bursa da podyumpark da bir salon. yemeğinizi tosca italiano dan yiyin kahvenizi kahve dünyasında için sonra gelin spor yapın, spor sonrası besinleri de en kötü mc donalds da falan gömün günlük 150 tl ye gelsin. öyle bir yerde mekan.
almanya şubeleri 24 saat açıktır. istediğiniz şubede gidip istediğiniz saatte sporunuzu yaparsınız, bu açıdan mükemmeldir. türkiye'de bildiğim kadarıyla çok yaygın bir ağı olmadığı için henüz aktif değil.

ben salondaki tırreklerin aşırı yoğunluğu sebebiyle tercih etmiyorum, bulunduğum bölgedeki macfit * gerçekten pert. salonda nefes alınmıyor, neredeyse aletler için numaratör almanız gerekiyor. koşu bandı ve bisiklet ise tamamen bir hayal, elinde telefonuyla oyun oynayıp bir yandan aheste aheste yürüyen dingiller var. soran olursa spor yapıyor.
Merdiven altlarına, bina bodrumlarına açılan spor salonlarına göre ciddi anlamda iyi bir spor salonu.Eger iş cıkıs saatleri gitmiyorsanız Baya baya geniş alan var. Özellikle ve özellikle squat rack'i olması nedeniyle benim gönlümü çalmiştır. Bence tek kötü yanları daha squat, deadlift bile yapmayı bilmeyen avelleri insanların başına hoca diye dikmeleri. Bide sürekli artan üyelik ücretleri var o konuda biraz sıkıntı. Başlangıçta 70 küsür öderken şuan 92 ödemek biraz sinir bozucu.
Ortam mekanıdır. Bir taşla iki kuş.
Antrenörlerine hak verdiğim kuruluş çünkü macfit onlara para ödemiyor.
Adamın senden fazla para kazanması onun değil senin suçundur. Vasıfsız seni.
Tuvalete sıçmasını bilmeyen komşumun 22 tane evi var amk sen gelmişsin saatte 100 tl kazanıyor diye dertlerden dert begeniyorsun.
Ya olm sacmalamayın sabah sabah. Ayda 2000 liraya antrenör diye gezen dallama kim köpek ya.
macfit'e kaydolmadan önce internette 1000'lerce kullanıcının yorumlarını ve şikayetlerini okudum 1 tane bile olumlu entry göremedim herkes şikayet edip küfür ediyordu.

alternatifi olmadığı için 212 avm deki bulunan macfite misafir girişi yaptım ve 1 günlük spor yaptım çalışanlar benimle ilgilendi hoca yarım saat kısaca anlattı olayı.

açıkcası macfiti değil siz salak kullanıcıları suçluyorum asıl şikayet edilmesi gereken sizlersiniz orda koskocaman ''iptal etmediğiniz sürece her ayın 25inde birsonraki ayın ücreti tahsil edilir kredi kartınızdan'' yazısı yazıyor eee be gerizekalı herif 1 ay kaydoldum ama 2. ay gitmediğim halde para çekmişler die zırlıyorsun adamlar seni mi kontrol edicek geliyor musun die mahalle salonu mu orası amk. iptal et gelme bidaha, mal mısın nesin?

ben naptım yıllık direk banka kartımla verdim parayı kredi kartımı vermedim? sen gidip aylık kaydoluyorsun 2. ay gitmiyorsun haberde etmiyorsun gitmediğini adamlar seni mi takip etsin gerizekalı herif koskoca firma amk ne bok atıyorsun.

ben gayet memnunum 212den kalabalık değil aylık 50 tl ye mahalle salonu değil eve dambıl alamazdım a.q muhteşem üzeri koskoca salon. eski etiler jatomi üyesi oldugumm halde macfiti sevdim düsünün fakirler.

bu arada adam mecidiyeköy macite gidiyor, kalabalık die küfür ediyor ulan mecidiyeköydesin mecidiyeköy o semtte bi tek sen yaşamıyon tüm istanbul yaşıyor nasıl boş olmasını bekliyorsun o salonun embesil herif?

gerçekten müşteriler sipastik arkadaş ya umarım macfit götünüzü biraz daha siker.
212 şubesi muhteşem bir yer işçi saati bile sinek avlıyor hatta cumartesi akşamı bile kimse olmuyor, aletler yeni, aylık 50 tl. çalışanlar çok çok iyi. daha nolsun amk
Yeni açılan bakırköy şubesinde(yeni mahalledeki) squat rack olup olmadığını merak ettiğim spor salonu.
16 yasından kücüklerin üye olmasını istemediği, sporun yaşı olur mu amk dedirten sikko spor salonu. jatomiyi özledik vlala.
tşörtümü unuttuğum için kendilerinden macfit(herkese dağıtılan) tşörtlerinden birini satmalarını rica ettim, onlar satılık değil hediye dediler, tamam edin ozaman hediye tşörtüm yok dedim. bi üye getirmeniz lazım dediller, benim bildiğim hediyeler karşılıksız verilir hadi karşılık bekliyorsun o an götümden mi çıkartıyım üyeyi? zor durumda kalınca zerre yardımları bulunmayan aptal kurallara sahip bir spor salonu. 5 tllik tşörte muhtaç kalsanız dönüp yardım etmezler amk yerinde.
16 Yaşından küçükleri üye etmeyerek isabetli davranan salon.

Gittiğim salonun havuzu olduğu için ve çok büyük bir sitenin sakinleride yararlandığı için çoluk çocuk hep oluyor. Özellikle çocuk ve ergenler hiç çekilmiyor. çocuklar soyunma odasının afedersiniz içine ediyorlar. havuzdan çıkan öyle ıslak ıslak su saça saça geliyor soyunma odalarına. Hamamdan çıkan keza öyle. Durdan sustan anlamıyorlar. Bağrış çağrış had safhada.

Diğer konuya gelecek olursak çocuk ve yetişkinlerin aynı soyunma odasını kullanması bence uygun değil. Türkiyenin şu durumu ortadayken sapıklar kol geziyorken 10-12 yaşındaki çocuğunu insanlar nasıl tek başına koca adamların olduğu salona gönderiyor soyunma odasını kullanmasına izin veriyor akıl alır gibi değil.

18 Yaşın altındakileri salona almamak lazım.
2 aydır gittiğim spor salonudur.
gittiğim yer izmirde ve yaklaşık 25 gündür aşırı kalabalıklaştı.

ilk ay gayet medeni insanlar gelirken. son 4 haftadır kıyamet gibi insan kayıt yaptırdı ve leş.
soyunma odaları artık ayak kokusundan geçilmiyor, aletlerin başında sıra bekler hale geldik. dambıl desen ona keza.
resmen toz bulutu var içeride.

bu sebepler ile bu ay üyeliğimi sonlandıracağım spor salonu olmuştur.

ayrıca bir şey fark ediyorum ama şüpheden öteye geçmiyor.
spor salonunun camekan kısmında hep dekolte giymiş fiziği düzgün kadınlar mevcut.
bu kadınları hiç bir alette çalışırken görmek mümkün değil.
eğer bu bir satış taktiği ise bu taktiği en son gece kulüpleri kullanıyordu.
3 ay gibi bir süre sonunda üyeliğimi sonlandırdığım spor salonu.

ukala antrenörlere sahip yer.
nedenini ise geçtiğimiz hafta itibari ile öğrenmiş oldum.

sözde yöneticileri (bkz: burak gacemer) isimli popüler! bir adam.
eski basketbolcu ve survivor larissa hanımın eşiymiş. buradan aldığı cesaretle olacak ki
yaşadığımız bir olayın ardından üzerimize yürüyüp "karrrdeşim herkese söylüyoruz taam mı?"
şeklinde hitap etmesi bitirmemize neden oldu.

imam osurursa cemaat sıçarmış mantığıyla antrenörleri de bokunu çıkarıyor.
kayıt dışında hiç bir antrenör yanınıza gelip bak bunu da böyle yap falan demiyor.
fakat günlük sanırım 50 tl gibi bir ücret verirseniz özel derslerle götünüzü elletebilirsiniz.
edit: macfit mavişehir içindir.
fetö soruşturması kapsamında sahibi göz altına alınmış.
abaza sapık sike sürülecek aklı olmayanların kız tavlamak için gittiği orta sınıf insanların takıldığı spor salonu.
instagram ve snapchat sponsorluğu olan spor salonu.

buraya girmek için her gün spor yaparken bir snap ve bir story ve hatta bir check in atmanız şartı varmış.
çok kalabalık.
Metrogarden macfite gidiyorum, gittiğim her geçen gün kalabalıklaşan spor salonu. Gelmeye başlayan tiplerde o derece yani.

Bir senedir kardeşlerimle gidiyoruz bir tane bile eğitimci mi görevlimi artık ne ise , ilgilenmediği, program yazılmadı, mecburiyetten gidiyoruz.
Evime yakın mahalle arası yer burdan kat kat iyidir.
marmara park şubesine gidenlerin mesaj kutumu aydınlatmasını istediğim spor salonu.
maltepe-macfit'e giden varsa hele bu tarafa gelsin dediğim spor salonu şeysidir.
22.01.2018 tarihinde saat sabah 10:30 gibi üyelik yapmak için internet adreslerine girdiğimde katılım bedeli adı altında 20 tl isteniyordu. Neyse dedim en iyisi macfite gideyim orada hallederiz işlemleri. Saat 12:00 de Macfit watergarden şubesine gittim. üyelik işlemlerini başlattım dediler ki katılım bedeli 45 tl. Nasıl olur daha yeni baktım 20 lira gözüküyordu. efendim anlık değişebiliyor dediler ve 45 lira katılım bedelini geçirdiler. Şimdi (24.01.2018 ) yine baktım katılım bedeli 0 tl. Anlayacağınız kime ne geçirirsek mantığı ile çalışan bir kurum.
bomboş ve fazlasıyla şişirilmiş bir spor kompleksidir.