Bu amına koduklarımdan biri ile aileler aracılıyla tanıştım geçen sene. Bir saat zor tahammül ettim sanarsın marka buna ait amk. Neyse ne ben ondan haz ettim ne o benden. Akşam valdeye malumat veriyorum dedim ben bu kızdan hiç hoşlanmadım burnu büyük havasından geçilmiyor. Babam da ordan demesin mi babası atın yanına eşşek koşardı açlardı kuyruğu dikleşmiş zaar. Neyse meğer hala açmışlar amk sik gibi yerde oturuyorlarmış hala izmir'de.
Asgari ücretle çalışırlar. Bu öfke ondan olabilir. Evet.
rdm ününe çakılmış kafe sikiği değildir. Ayaksin oğlu sen ayak. Haddini bil garson parçasısın. Tuvalette anneannene yalvarttırırlar ha! Arkadan işetilesi!
En az 4000 maaşlı satış danışmanıdır. O da yerli markada çalışıyor ise.
Lüks mağazalarla isim olmaz.ben LCW Waikikiden giyinirim.
Mağazanın sahibi gibi davranır. Oysa ki tezgahtardır.
“Ustam geldi sırtıma vurdu, unut dedi romanları
işçisin sen, işçi kal, giy dedi tulumları
işçisin sen, işçi kal, giy dedi tulumları
işçisin sen işçi kal!”
Hep kahvemizi getirirler bana karşı son derece mütevaziler.
(img:#2077951)
Daha bismillah Kapıdan içeri girer girmez küçümseyici alaycı söz tavır ve bakışlarla tepeden tırnağa süzüp ters bir cevap vermesi neticesi Meşhur bir markanın ilgili mağazasına yaklaşık 10-15 yıl kadar hiç uğramama nedenim olmuş olan tezgahtardır. Hatta Şu an hala daha gitmemekteyim. Kim kaybeder? Kendi marka mağaza. Hiç Umurumda bile olmaz.

Havasına bakınca Sanırsın Gianni Versace pezemeng..
Kendine biçtiği değer mağazadaki ürün fiyatlarıyla değişir. Mesela sezon sonu hayli ucuzlar
Affetmeyin.
Sizi aşağılamaya çalışıyorsa karşılık verin.
Gece eve giderken Akbilini evde unutursa eve yürüyerek gidecek olan tezgahtardır.
Klasik varoş kezbandir

*Siyah dar meme ucuna kadar uzun pantolon
*Git cebinde iPhone (ki 2500 lira maaşla nasıl 5000 k lik tel alıyor oda ayrı soru (
*Bir şey sorsan ya seni başından atmaya çalışır yada aradığın ürünü eliyle gösterir
Yada kendinden daha çömez birine yönlendirir
*Müdür/şef vs kendinden üstü varlıklara aşırı yalakalık yapar
Çay, sigara vs saatlerinde beraber takılırlar
*Aşırı dedikoducu olurlar çoğu
Hem müdürün g.tunu yalar hemde kankasiyla 1.5 saat müdürün dedikodusunu yapar..
*Çoğu çakma sarışındir
*Şöyle Burak Özçivit veya kıvanç Tatlıtuğ tipli erkek gelince mağazaya götünun suyu şıp şıp akmaya başlar
Hemen "efendim ben x hoşgeldiniz nasıl yardımcı olabilirim size..

Biz gitsek abicim yaa şurada arkadaş var o yardımcı olsun der...
akşam mağazadan çıkana kadardır mutluluğu. acı hayat; akbil ötüşüyle hatırlatır kendini hemen, toplumdaki yerini hatırlatır. artık kendini bir şey zannedemez daha fazla.
Kendisi o mağazadan ürün alacak olduğu zaman bizim gibi bir kaç sefer düşünen, %60'a varan indirimi bekleyen tezgahtardır.
o mağazanın ambiansından etkilenerek havaya girer, seni de o havaya sokmaya çalışır. kolay etkilenen biriysen kapılır gidersin. pamuk eller cebe.
akşam mağazadan çıkana kadardır mutluluğu. acı hayat; akbil ötüşüyle hatırlatır kendini hemen, toplumdaki yerini hatırlatır. artık kendini bir şey zannedemez daha fazla.
bu tür arkadaşlara her lüks mağazada rastlamak mümkündür. çok cüzi paralara çalışmalarına rağmen sanki babasının dükkanında gibi gelen müşterilere alaycı, müstehzi, hatta küstah tutumları vardır.
müşteriyi ölümüne aşağılayan kesim..
sanırsın şirkette ceo. öyle bi hava öyle bi kendini bilmezlik.
lüks mağazada çalışan tezgahtarlar, genellikle yoksul kesimin en altından gelenlerdir ve genellikle de, müşteri portföyü egolarını rahatça tatmin etsin diye, mağaza işletenlerce iyice ezilmişlerdir.

Korkarlar çoğu kez, alış verişe gelen sıradan insanlardan bile korkarlar.

Lütfen gerçekçi olalım.
"sen bunu alabilir misin sanki pis fakir" tavırlarının o ürünü almanızı sağlamak için olduğunu duymuştum. Yine de göt tezgahtardır.
Kendilerine tezgahtar değil müşteri sorumlusu, satış sorumlusu, müşteri yetkilisi, satış asdfghj si falan derler. Tezgahtar değil onlar alt düzey ceo durlar.
bu baslik ve yazilanlar insanlari asagilamayi ne kadar sevdiğimizi gosterdi. evet bazi tezgahtarlar beni de geriyor ama bir keresinde kulak misafiri oldum iki tezgahtar aralarinda konusurken biri digerine benim rujum silinmis gidip sureyim diye basladi ama hic hosuna gitmiyor durum belli. yanimda annem falan vardi onlar sormuş bulundu zorunlu mu diye. Gercekten de zorunluymus her daim iyi gorunmeleri gerekiyormus. yuksek ihtimal cogu icin durum böyle girisken bakimli guvenli olmalari gerekiyor o yüzden artik baska bir seye vuruyor olabilirler. neyse bana niye dert olduysa.
edit: eksileyecek ne buldun acaba sayin yazar. burda bir asagilama entrysi girip sürüye uymam mi gerekiyordu
Teknosadaki tipleri tam kanserdir.
kalkık götü desteklemek için, 36 ay taksitle alınmış iphone 6 kullanırlar.