bugün

bazı sözde müslüman din kardeşlerimizin yaptığı şeydir.
ülke de o kadar aç insan varken, olacak şey değildir.

http://www.ensonhaber.com...ever-oglu-2013-04-19.html
Bir çok konuda olduğu gibi dinde de, özde değil sözde davranışlar sergilenmesi durumunu gösteren naçizane bir örnek.
Araplar dubai de polis arabalarını Lamborgini yapacaklarına afrikaya yardım etseler dünya'da aç kalmaz..
Etrafta gezen türbanlı kadınların % 90' ının yaptığı şeydir. O başörtülerine, kollarına taktıkları çantalara, ayaklarındaki ayakkabılara ve bindikleri ciplere bakıyorum da; Lüks cidden haram!
sözde din kardeşlerimizin yaptığıdır.
kebap 49'dan yemek yerler. boğazına düşkündürler.

(bkz: akp li bakanın 71 bin liralık pide yemesi)
müslümansam kendime müslümanım demektir. neyse ben işin dini kısmında değilim pek ama genel olarak (bkz: pahalı kıyafet giymek) belirsizce de olsa bir rahatsızlık hissi meydana getirir şahsımda tabi ki henüz para babası olamadığımiçin aman birşey dökûlür aman başına bir şey gelir diye dikkat kasmaktan gününü yaşatmaz insana.
güzelim ülkede herşeyin türbanlıya yasak olup türbansıza serbest olmasıdır. ulan giydiğin kıyafetle lüks yaşanmış mı olunur. bu kural bir türnablılara mı geçerlidir. bsg. boğaz da yalısı olan kaç türbanlı kaç yahudi kaç rum var lan. elalemin yavuru cumhuriyet kurulduğundan beri götünüzü siker gıkınız çıkmaz bir de yalakalık yaparsınız sıra müslümana gelin ay aan acıyor.
alışın koçlar o yarak yenecek.