bugün

(d. 26 Mayıs 1988), Zenit St. Petersburg takımında defans pozisyonunda görev yapan Portekizli millî futbolcudur.

Profesyonel kariyerine 2006 yılında Varzim kulübünde başladı. Daha sonra sırasıyla Nacional, Siena, Zenit St. Petersburg kulüplerinde oynadı.

https://tr.wikipedia.org/wiki/Lu%C3%ADs_Neto
hayırlı ise olsun.

görsel
Nerede çöp var orada fenerbahçe var amk.
neustader'den fazlası yoktur !

aq alacaksaniz vida'yı alın.
Bu adamın zenit'teki performansını görmeden büyük konuşmamalı. isabetli pas yüzdesiyle, top çalmasıyla, yerinde müdahaleleriyle falan gayet muazzam oynuyor. Hava topu hakimiyeti biraz kötü ona da fener alışkın zaten.
Boş beleş bir oyuncu daha.
sakal reyiz;

görsel
Yerine gelen adamdan daha iyi göründü. Ama takım da genel olarak sorun var. Kötü bir takımda iyi görünmekle iyi bir takımda iyi görünmek farklı şeyler.
yenilen 3 golde de hatası olan klas oyuncu açık ve net.
Adamı görünce sanki tanıdık biri gibi geliyor ama bir türlü çıkaramıyorum öyle bi' tipi var.
topla alakası yoktu. adamın. hiç bi fenerli haksız kart diyemez.
Yapacak bir şey yok kötü kademe almıştı.
seni o takima aldirani sikeyim amk.
Hata yaptı. Çokta iyi oynuyordu.
lan gol yememiz 10 kişi kalmaktan mühim mi aptal çingene?
hayatım boyunca en sevmediğim insanlar portekizliydi, öyle de kalacak gibi.
Quaresma ile pepeyi de görüyorsunuz zaten.
bu kadar yüklenmenin haksızlık olduğu oyuncu. tamam yaptı bir hata ama adam muhtemelen ‘vatandaşım quaresma kırmızı gördüyse bende oynamam amk’ deyip dalmamıştır adama. pozisyon icabı stoper içgüdüsünün verdiği refleksle gördü kırmızıyı. bu iyi stoper olduğunu değiştirmez.
" gün gelecek kart görmediğim her maç için bana küfür edeceksiniz.. "

-luis neto.

görsel
bize portekizli diye kiralanan stoper. kimliğinde doğum yeri hakkari/şemdinli yazmıyorsa birşey bilmiyorum. hele şu sıfata bir bakın.

rakip sahaya c4 tuzaklayacak gibi bakışları, ak47 gibi sağlam duruşu, karşı forvetleri molotof kokteyli gibi yakan müdahaleleri.
görsel
01 dizisindeki özgür ü andırıyor,adana çocu olabilir.
herif tam kasap. takımı hep 1 kişi eksik bırakma potansiyeli var.
görsel
saatli bomba. nefret ediyorum.
Sana verilen paraya yazık. Kazma. Evet.
güncel Önemli Başlıklar