bugün

(#40675127)

kötü söz sahibine aittir.
üniversiteyi 11 yılda bitirerek yeni bir dünya rekoru kırmış yazar.
Nickim adına ilk entryi girerek, beni ziyadesiyle memnun etmiş biri.
(#36698094)

Fikirtepe nin nerde olduğunu bile bilmiyorum herkesi kendi gibi varoş saniyor galiba.ne bilsin ki cahil uydukent ne demek.

Bir yazar.
tanımın doğru olduğu için seni kutlarım.
baştan aşağı doğru bildin.
zaten sözlüğün en cahil yazarlarından biriyim. ara ara trollük yapıp insanların sinir kat sayısını ölçüyorum.

asıl ben teşekkür ediyorum böyle güzel bir tanımda bulunduğun için.
Saygısız bir yazar arkadaşımız olmakla birlikte bir tek kendini iyi yazıyor başkalarının boş beleş muhabbet yaptıgını savunan yazar kardeşimiz.
beni espirilerimle destekyelen,
high five yapmak istediğim entellüktüüel yazar.
zeki, kültürlü, hoş sohbet yazar.
uçaklarla haşır neşir.
(#26034313) acı gerçekleri dile getirmiş yazar.. ama ümitsiz olmamak lazım yine de, iyi evlilikler var. *
burdaki en baba 3 isimden biri.
beraber haxball oynadığım yazar. çok eğlendik. diğer yazar kim bilmiyorum ona da buradan selam. evet.
aydinlatici birisi.
Neymiş efendim ben neden bu kadar komik mişim de attığı cevaplara neden cevap vermiyo muşum.
Ya lucien biliyosun ki herkese cevap vermiyorum. Ee şimdi sana cevap vermedim diye gidip özel mesaj dilenmen falan yakışmıyor...
Üstelik bir de tehdit ediyo hani gammaz ya mesajlarıma cevap vermezsin seni gammazlarım falan. Ama bu ayaklar bize sökmez hehe. Kapiş?

Bir yazar.
(#26016972) gammazcılıkla övünen yazardır. bununla övünen bir yazarın mental problemleri olduğunu söylemek son derece nesnel bir yaklaşım olur. acil şifalar diliyorum...
Buna sempatik diyen bana demesin net.
Sempatik görmesek inanıcaz.

Bir yazar.
ACAYiP SEMPATiK, NiCKiNiN hikayesini okuyunca daha da sevdiğim yazar. iyi ki var.
geç farkettiğim yazar. güldürüyor.
#25990474 egomu ifşa eden yazar.
en sevdiğim yazar gerçek bir yazar. iyi ki var.
komik kişi.
(#25340316) no'lu entrysi ile iyi konuşuyor, hoş konuşuyor da boş konuşuyor.

olay bitti. güldük eğlendik. konu ile ilgili hiç bir başlık sol tarafta değilken, "uludağ sözlük" başlığına bahse konu olan entryi yazdı. iyi de eleştirdiğinden ne farkın kaldı ki?

nesilcilik yapacaklar için peşin edit: 11. nesilim, 9. nesil bir yazar için yazdım bunları.
asansörde veya adada yanlız kalsam, yanıma almayı düşünülecek ilk sözlük yazarı.
kemalist olduğumu iddia ederek baya baya yanılmış olandır.
bir anda dertleşmeye başlanacak yazar.

'hadi dertleşelim.' demez. bi' kapının ziline basıp kaçmak isteğini hayal ettirir ve sonra bir bakarsınız tüm dertler fora.
700 yaşında hocalara denk gelmesini dilediğimdir.
madem o kadar meraklısın.