youtube'de dinlemeye başladıktan sadece 1(eve yalnızca 1) dakika sonra kapattığım şarkı. boktan olmuş lan. ammannn çok da umurumdaydı lan erovizyon(ya da eurovision)(yada errokvizyon).

bir şarkı adı.

lan hakkaten bokum gibi olmuş.
zorlama olmayan, sırf bu organizasyon için değil eğlenmek için, sanat için yapılmış hissi veren güzel bir şarkıdır. Bu şarkıyla yüksek beklentilere kapılıp hayal kırıklığına uğramak yerine eğlenceli yanına güvenip belki seyirciyi yakalar düşüncesiyle ufak heyecanlar yaşamak daha mantıklı.
gayet eğlenceli ve başarılı bir şarkı. alt yapısı güzel. can bonomo kendisi gibi bir şarkı hazırlamış kısaca. sevimli, inanılmaz tatlı, kıpır kıpır. başarılı olur umuyoruz. en azından sertap erener'den sonra adam gibi bir eurovision şarkımız oldu.
ing. sev beni arkadandır.
karşında super star sonrası, yüksek sadakat faciası arkası, bu sefer olmuş şarkıdır.

ilk 5 kesin, belli mi olur belki sürpriz bile yapabilir.
müthiş bir parça olmuş, bonomo'yu buradan tebrik ediyorum. * şuana kadar eurovisiona katıldığımız parçaların içinde en ilginç olanı bana kalırsa. özellikle müziği çok eğlenceli, çok kaliteli olmuş. şarkı ilk başladığında ingilizce sözler hakikaten itici geldi, kulağım türkçe sözleri aradı ama bir 30 sn sonra kalmıyor bu his. harika bir sahne şovuyla iyi bir derece alacağımıza inanıyorum açıkçası.

dididipnot : ama elini, kolunu bir yere koymalı. o bir gerçek.
anaokuluna giden yeğenime dinletilen şarkılardan farkı yok.

umarım finale çıkmadan bi an önce elenir.
rimi rimi rey ile kapışabilecek kadar kötü şarkı.
vicdansız sözlükçülerin hışmına uğramış şarkıdır. dersin ki rakip olarak çok baba şarkılar var. güzel lan işte daha ne istiyorsunuz.
hareketli, bol ritimli fakat bir şeyler eksik sanki ritimler birbirinden çok kopuk gibi. yani böyle akılda kalacak bağlayıcı bi tınısı yok. çok fazla amatörce yorum yapıyorum şu an ama böyle hissettim işte.
eğlenceli gibi. derece yapar mı hep birlikte izleyip göreceğiz.
can bonomonun enerjikliğinden kalitesine birkaç kere de karar verebildiğim şarkı. güzel gelmiştir bir rimirimirey kalitesizliğinde değildir haksızlık edilmemeli.
Gerçekten güzel şarkı. Can bonomo'nun tarzının çok da dışında olmaması hoş ama birinci olamaz, net.
can bonomo'yu seven herkesin şarkıyı beğenmek için kendini kasmasına gerek duyduğu şarkı. kasmayın işte bir meczup gibi olmamış olamamış amk. love me back ne lan? call me back gibi amk?
Tarih bize şunu göstermiştir ki vurucu nakaratı olmayan bir şarkı eurovisionu biraz zor kazanır, işte love me back de güçlü bir nakarata sahip olmadığından işi gayet zordur.
afedersin bok gibi olmuş şarkıdır.
fazlaca kişinin "eurovision ne ki la, amatör şarkı yarışması" diyerekten cool takıldığı bir ortamda, iyi olmuş, kötü olmuş, bok gibi olmuş yorumlarının sayfalarca yer ettiği 2012 eurovision şarkısı. karar verelim artık, önemli mi değil mi? bu arada, olmuş efendim fakat müziğin sesi az geldi sanki bana, biraz daha yüksek olmalı, daha coşturmalı.
bazılarımız şarkının türkçe olmamasına takılan mesajlar atmakta sosyal medyada. evet aslında ben de isterim kendi dilimizde bir şarkıyla katılmak ama 8-10 sene önce alacaktık önlemimizi faturayı şimdi can bonomo'ya kesmek olmaz...
hem de hiç olmaz!
eurovision'a ne tarz müzikle katılırsak katılalım darbukasız yapamadığımızın göstergesi şarkıdır.
güzel olmuş şarkıdır. tamam birincilik garanti diyemem ama ne bileyim lan benim hoşuma gitti valla. hatta manga'nın şarkısından bile daha dinlenesi olmuş vallahi.
keşke türkçe olsaydı dediğim şarkıdır. ama çok güzel olmuş be abi sound. na na na'ları falan. çok iyi olmuş. ben beğendim, adamı zaten severdim.
eğlenceli bi şarkı ama öyle uzun süre dinlenecek, kalıcılık sağlayacak bi parça değil yani. eurovision da iş yapar mı, orasını bilemem tabi.
tam can bonomo tarzı olan şarkıdır.bence güzel olmuş eğlenceli olmuş inşallah başarılı oluruz.
üsküdara giderken adlı şarkıyı andıran şarkımızdır, ama düzenlemeler yaplığında, biraz daha ritim arttılılıp, arkının gelişme bölümünden sonrasını ezgisel sürekli tekrarlardan kurtardı mı, bir de sahne şovu(ki en çok bu adama o konuda güveniyorum) yaptı mı, tamamdır.
kimse kimseyi kandırmasın adamlar rammstein,adele bilmemne ile çıkıyor -ki eminim bizim şarkıdan daha iyi bir şeyle karşımıza çıkacaklar- bu çok yetersiz olmuş daha iyi olabilirdi onuda bonomoluğuna verelim.