bugün

ask, yasam ve insan gibi inisleri cikislari olan bir ritimdir.
eger durursa ölür.
(bkz: here i go again)
Enteresan dansıyla klibi de on numara olan muhteşem şarkı. Sürekli dinliyorum aylardır.
Eski sevgiliye söylenecek ideal şarkıdır. Facebook ta paylaşın belki üstüne alınır.
john newmanın sesiyle ve klibin kurgusuyla defalarca dinledigim şarkı.
dance dance dance şarkısı.
güzel şarkı. klipteki kız da pek bi seksi oğlanı beğenmedim, ben olsam daha uyumlu olurduk.
Kaliteli aşk şarkısı ve aşk acısı çekenlerin mutlaka dinlemesi gereken şarkıdır.
O kadar hareketli ve dans figürleriyle dolu bir şarkı ki aşk acısıyla nasıl ilişkilendirilebildiğine hayret ettiğim şarkı. Lan kıpır kıpır, her tarafını oynatarak aşk acısı mı çekilir?? Video da zaten parodi dolu bir çalışma...allah allah.
(bkz: shoot me again)*
taklalar atarak dans etme isteği uyandıran şarkıdır.

http://www.youtube.com/watch?v=CfihYWRWRTQ
Gece gece bana dans gecelerimi hatirlatmis sarkidir.
son günlerde nakaratı ağzıma takılmış muazzam bir şarkı.
edge of tomorrow filminin soundtracki olan eğlenceli parça. john newman tarafından seslendirilmektedir.
Fifa 14 ü oynayanların dinlediği şarkı.
görsel
36 saattir aralıksız dinliyorum evet tam 36 saattir. Şarkı boyunca 15 tane soru soruyor (bazıları aynı sorular) şarkı bitiyor sağıma soluma bakıyorum kimse cevap vermiyor. Bekliyorum sonra tekrar dinliyorum yine bekliyorum hala cevap yok.
Aay nid sam noy nöy nakaratiyla gonullerfe yer efinmis sarki.
insanı dans ettirebilme potansiyeline sahip güzel şarkı.
Know - now telafuz farklılıklarını da kafanıza kafanıza sokar parça boyunca.
Raks etme isteğimi tavana vurduran şarkı.
Ana popovic in çok iyi çalıp söylediği bir şarkıdır.
harika, enfes, süper bir john newman şarkısı.
2 3 yıl evvel günde 10 kez dinlediğimiz şarkıydı. iki ayrı klibi vardı ikiside eğlenceliydi.
yea güzel şarkıymış. dinlerim ben bunu.
aaaa nist lov nör lov nöör ken yu lav mi egeyn .